Region: International
Language: English
Change

Paskaita tėvams “Finansinis raštingumas vaikams”

🔻To nemoko mokykloje.

🔻Tai nėra dėstoma universitete.

🔻Bet visi turėtų tai žinoti.


 

Kiekvieną dieną mes juos LAIKOME rankose.

Mes DUODAME ir GAUNAME.

Mes UŽDIRBAME ir IŠLEIDŽIAME.

Bet ar mes sugebame susitvarkyti?

Taip, kad mes JUOS, o ne JIE mus.


 

📍#finansinisrastingumas moko #valdytipinigus.


 

Pinigai įgauna ypatingą reikšmę, kai jų nepakanka. Finansinis raštingumas padeda juos valdyti taip, kad jie nepriklausytų nuo pajamų, aplinkybių ar darbdavio.

Galbūt, kada nors finansinis raštingumas bus įtrauktas į mokyklos programą. Tačiau kol kas tik mes, tėvai, galime išmokyti vaikus protingai valdyti pinigus. Geriausias būdas mokyti yra asmeninis pavyzdys. ⠀

Skirta 5-12 metų vaikų tėveliams.


 

Lektorės:

Neringa Kaminskienė - 2 vaikų mama, Ugdymo studija "Pieva" įkūrėja, pedagogė, logopedė, turinti ir ekonominį išsilavinimą. Daugiau kaip 14 metų dirba su įvairaus amžiaus bei įvairių gebėjimų vaikais. Neringa savo veikloje daug dėmesio skiria tėvų švietimui, kalba apie kokybišką bendravimą su vaikais, skatinantį juos augti, t.y. sklandžiai kalbėti, reikšti savo mintis, gebėti mokytis, pažinti pasaulį.


 

Ugdymo studija "Pieva" orientyras yra vaiko gebėjimų atskleidimas, socialinių įgūdžių ugdymas, bendravimo mokymasis, santykio tarp vaiko ir jo tėvų stiprinimas. Lektorė, remiantis daugiametė darbo mokyklose ir darželiuose bei savo asmenine patirtimi gilinasi ir į vaikų finansinio raštingumo trūkumo priežastis, moko tėvelius šias priežastis eliminuoti.


 

Diana Michailova - 2 vaikų mama, socialinio projekto Finansų Anatomija įkūrėja , lektorė, licenzijuota finansų ekspertė, Efektyvumo akademija komandos narė, turinti medicinos bei verslo vadybos išsilavinimą, jau virš 20 metų dirbanti su žmonėmis pardavimų srityje, iš jų 15 metų eina vadovo pareigas.


 

Vesta Ališauskienė - 2 vaikų mama, 15m. dirbusi, tobulinusi žinias apie vaikų ugdymą. Socialinio projekto Finansų Anatomija įkūrėja, lektorė, licenzijuota finansų ekspertė, Efektyvumo akademija komandos narė, turinti pedagoginį, bei medicinos išsilavinimą, jau 20 metų dirbanti su žmonėmis, iš jų 3 metai vadovo pareigose.


 

Finansų Anatomija - orientuojasi į Lietuvos piliečių finansinį raštingumą. Organizuoja ir edukuoja visų amžiaus grupių žmonių, bei įmonių darbuotojų finansinio raštingumo sesijas, kaip valdyti savo finansus.


Informacija el.paštu - seminarai.registracijai@gmail.com

Telefonu : +370 670 22561

Event location