Region: International
Language: English
Change

Sisters On Wire - MAŽEIKIAI

Viena populiariausių Lietuvos grupių „SISTERS ON WIRE“ kviečia į TOP koncertą Mažeikiuose Renavo dvaro terasoje. 

Susibūręs 2015 metais žavingas ketvertas nesustodamas renka fanus Lietuvoje ir pasaulyje, užkariauja scenas ir „apšildo“ pasaulines grupes kaip „A-ha“ ir kitas. Pirmasis ansamblio lietuviškas albumas „Taip Jau Gavosi“  greitai tapo vienu mėgstamiausių vakarėlių, grojaraščių, švenčių, renginių ir festivalių repertuaro dalimi. Kūrinys „Mėlyna Mėlyna“ klausytojus žavi įtraukiančiu ritmu, šilta poezija, užburiančiais svajingais gitarų akordais. Daina laimėjo eilę prizų: 2020 metais radijo stočių „M-1“ ir „Lietus“ pripažinta kaip geriausias vasaros kūrinys, buvo nominuota M.A.M.A. apdovanojimuose ir konkurse „2020 Aukso lašas“, o grupė tais pačiais metais pelnė „metų pop muzikos atlikėjo“ titulą.

Kiti grupės kūriniai taip pat yra labai gražūs ir mėgstami klausytojų, visi jie ir dar daugiau skambės šiame renginyje.

Kur „SISTERS ON WIRE“ sėkmės raktas? Profesionalumas ir meilė muzikai, švelnumas ir atvirumas, paprastumas ir išskirtinumas. Ir labai daug pozityvumo, įkvepiančių minčių, atliepiančių žmonių gyvenimus. Nepraleisk šauniausio šios vasaros nuotykio – „Sisters On Wires“ koncerto žaliame miškų ir upės apsuptame Renavo dvaro parke. Žemaitijos dvarų festivalis kviečia! 

ZyqpE_koncertas-jauniskis-98-of-168.jpeg?88a1d5b49fbfa28f924280aa00877ce9

Festivalio rėmėjai „Plungės lagūna“, „Plungės šaltis“, „Jubana“, „Kūbas“. Partneriai – Renavo dvaro sodyba, Plungės rajono savivaldybė, Žemaičių dailės muziejus, Santarvė ir Telšių žinios.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location