Region: International
Language: English
Change

SKAITMENINIS MODULIS : DENTALINĖ, BURNOS, GALVOS / KAKLO RADIOLOGIJA.

SKAITMENINIS MODULIS : DENTALINĖ, BURNOS, GALVOS / KAKLO RADIOLOGIJA.

Vienos dienos teoriniai, demonstraciniai, praktikiniai mokymai skirti gydytojams odontologams, gydytojams odontologams - specialistams.

Vis dažniau gydytojai odontologai įtraukia 3D kompiuterinės tomografijos tyrimą į savo diagnostikos bei gydymo planavimo protokolus.

Norime pristatyti galimybę įgyti bazinių įgūdžių ar įsigilinti į KT diagnostikos galimybes - karieso, dentalinių infekcijų, danties skilimų, SĄŽS ar vertebralinės srities pakitimų detekciją.

Šie gyd. odontologo ir  gyd. radiologo ANALOGŲ NETURINTYS mokymai suteiks ne tik aiškius aprašymo protokolus, bet turėsite galimybę praktiškai išbandyti dirbti su  skirtingomis KT programomis.

IKi pasimatymo MED Academy Lietuva.

// LEKTORIAI // 

CMFC gyd.odontolgė Rūta Turčinskienė

Gyd. radiologas Mindaugas Gvazdaitis - specializacija galvos ir kaklo radiologiniai tyrimai;

Advokatė Ieva Pileckė;

// MOKYMŲ  DATA IR LAIKAS //

2023 m. gegužės mėn.  26 diena  (penktadienis)

9:30- 17:30 val.

// KAINA //       298 EUR

// LOKACIJA //

Kauno DOKAS, Tesla konferencijų salė, A KORPUSAS.

Jonavos g.7,  Kaunas

// RENGINIO TIKSLAS //

Gilinti gydytojų odontologų žinias apie galvos ir kaklo struktūrų normas ir patologijas radiologiniame tyrime.
Išmokyti analizuoti paciento  KT ištyrimo duomenis ir susipažinti su racionaliu radiologijos panaudojimu gydytojo odontologo kasdieninėje praktikoje bei gautus duomenis maksimaliai išnaudoti vertinant paciento sveikatos būklę.

// PROGRAMA //

9.00 – 9.30 Registracija

9.30 – 11.00  Radiologinių tyrimų reikšmė dantų veido/galvos/kaklo susirgimų diagnostikoje. KT ir MRT  panašumai ir skirtumai, tyrimų indikacijos ir kontraindikacijos. Racionalus radiologinių tyrimų panaudojimas.  

Dažniausi artefaktai ir jų vengimo būdai; kokios yra abiejų tyrimų galimybės ir kurį kada rinktis. 

11.00 – 11.15 Kavos pertrauka

11.15 – 12.45 Dentalinių struktūrų, SĄŽS ir kitų galvos ir kaklo anatominių elementų anatomija ir radiologinio vertinimo norma. Skirtingų klinikinių atvejų demonstracija. 

12.45 – 13.30 Pietūs

13.30 – 15.00 Praktikinė dalis.

Dalyviai išbandys  KT analizę su keliom skirtingom KT programomis -  anonimizuoto paciento KT struktūrų vertinimas pagal duotą šabloną. “RED FLAGAI”- kada siųsti kitam specialistui?

15.00 - 15.15 Kavos pertrauka

15.15 - 16.30 Kodėl gydytojui odontologui svarbus dentalinių, burnos, galvos ir kaklo struktūrų vertinimas skundų prevencijai ir teisinei gynybai. Visos dienos teorinės ir praktikinės dalies refleksija diskusijos forma.

Bus išduodami 8 ak. val. tobulinimo sertifikatai.

Dalyviams reikalinga turėti savo nešiojamąjį kompiuterį. Pacientų anonimizuoti klinikiniai atvejai bus pateikiami USB laikmenose kartu su lektorių parengtais protokolais.

DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

Esant poreikiui gauti sąskaitą faktūrą -  prašome susisiekti el.paštu: info@medacademy.lt

 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location