Region: International
Language: English
Change

Slidinėjimas Italijoje (Madonna di Campiglio / Val Di Sole) I WE GO

PINZOLO SLIDINĖJIMAS VAL DI SOLE, ITALIJA (MADONNA DI CAMPIGLIO, PINZOLO, FORGALIDA MARILLEVA)
2020-02-29 - 2020-03-07
36 KALNUOTO NUOTYKIO DALYVIAI​
485€ DALYVIO MOKESTIS (145€ rezervacinis mokestis 350€ mokama likus 1 mėn. iki kelionės pradžios).

Bičiuliai!

Mes ir vėl keliaujame slidinėti į Italiją! Pasiilgome picų, vyno ir saulėtų kalnų! Mūsų nuotykio kryptis - Val di Sole slėnis. Šis regionas yra mėgstamas dėl itin didelio saulėtų dienų skaičiaus, labai geros infrastruktūros ir nuostabių Alpių vaizdų. Šis slidinėjimo regionas pasižymi moderniais keltuvais ir gerai paruoštomis trasomis. Madonna di Campiglio, Pinzolo, Forgalida Marilleva – slidinėjimo centrai sudaro net 150 kilometrų trasų, kurias pasieksime iš apartamentų, esančių jaukiame Pinzolo miestelyje. Linksma kompanija, geras oras ir neišdildomi įspūdžiai garantuoti, tad nepraleisk progos keliauti kartu! 
   
Šiais metais vietos tirpsta greitai, tad norintys keliauti kartu - skubėkite registruotis!

.
Kiek tai kainuos?
Kelionės kaina 485 € asmeniui (100 € avansas apmokamas atliekant rezervaciją, galutinis apmokėjimas - 385 €  apmokama ne vėliau kaip 45 dienos iki išvykimo). 

Kodėl verta keliauti su mumis?
Mes esame aktyvių keliautojų bendruomenė ir mūsų kelionės skirtos ne turistams, o nuotykių ištroškusiems keliautojams. Galite registruotis į kelionę vieni (draugų Jums tikrai surasime) arba galite prisijungti kartu su savo kompanija. Mes visada keliaujame su Jumis, tad pramogausime ir įveiksime iššūkius kartu. Kadangi esame didelė bendruomenė, parūpinsime įvairiausių prizų ir nuolaidų (slidinėjimo inventoriui, slidinėjimo bilietui, maistui ir gėrimams). Kalnų mėgėjų bendruomenės susibūrimo pradžia buvo slidinėjimo kelionė į Latviją, kurioje dalyvavo apie 50 aktyvių jaunuolių. Dabar kasmet kartu su mumis išvyksta slidinėti daugiau nei 1000 nuotykių ieškotojų!

1 diena
07:35 val.išskrendame iš Vilniaus oro uosto į Veronos oro uostą su GETJET Airlines (skrydžio numeris GW3709). Nusileidžiame 09:05 vietos laiku, kur mūsų laukia privatus pervežimas į Pinzolo miestelį (trukmė ~4 valandos). Atvykę įsikuriame naujuose namuose ir pasiskirstome kambariais.

2-7 dienos
Slidinėjame ir pramogaujame kalnuose.

8 diena
Anksti ryte išvykstame iš Pinzolo miestelio į oro uostą. 10:05 val. išskrendame iš Veronos oro uosto į Vilniaus oro uostą su GETJET Airlines (skrydžio numeris GW3710). Nusileidžiame 13:30 val. vietos laiku.

APGYVENDINIMAS

  Mes ir vėl gyvensime apartamentų viešbutyje „Holidays Dolomiti Apartment Resort“, kuris įsikūręs privačiame parke. Dolomiti di Brenta kalnyne. Viešbutis pastatytas 1990 metų pabaigoje, interjeras pilnai atnaujintas 2015 metais. Paskutinį kartą atnaujintas 2017 metais. Buvęs Сazavanze Sporting 3* viešbutis. Nuo viešbučio iki Pinzolo kurorto centro ~600 m., atstumas iki slidininkų autobuso stotelės ~200 m. Visi viešbučio apartamentai yra erdvūs (mažiausiai 60 kv.m.) ir funkcionaliai įrengti, juose rasite TV, nemokamą Wi-Fi (atkreipkite dėmesį, jog internetas gali veikti prastai), virtuvę, privačius WC / vonios kambarius,  plaukų džiovintuvus, balkonus arba terasas ir visa kita, ko reikia komfortiškam poilsiui. Viešbučio teritorijoje rasite slidžių / batų saugojimo kambarį. Tikslus apgyvendinimo vietos adresas Via Campiglio 14, 38080 Carisolo.

Mums priklausys:

 • 3 x 6 vietų apartamentai (68 m2, 6 asm., 2 miegamieji, 2 vonios kambariai su dušu arba vonia, svetainė su išlankstoma sofa 2 asm.).​
 • 4 x 5 vietų apartamentai (62 m2, 5 asm., 2 miegamieji, 2 vonios kambariai su dušu arba vonia, svetainė su išlankstoma sofa 1 asm.).
 • 3 x 4 vietų apartamentai (52 m2, 4 asm., 2 miegamieji, 2 vonios kambariai su dušu arba vonia).

Kambariais ir kambariokais pasiskirstysime prieš kelionę!

 

Svarbi informacija

ĮSKAIČIUOTA:

 • Lėktuvo bilietai (Vilnius - Verona - Vilnius),
 • Registruotas bagažas.
  • 5 kg rankinis bagažas (didžiausi matmenys 56 x 45 x 25 cm);
  • 20 kg registruotas bagažas, didžiausi išorės matmenys 158 cm (sumuojami aukštis + ilgis + plotis), jei registruotame bagaže vežate slidinėjimo batus, tuomet registruotas bagažas leidžiamas iki 23 kg, t.y. slidinėjimo batams skiriami papildomi 3 kg.);
  • sportinis bagažas - sportinis bagažas+registruotas bagažas bendrai negali viršyti 32 kg. Jeigu susidedate savo daiktus+slidinėjimo batus iki maksimalaus 23 kg svorio, tuomet slidėms/snieglentei lieka iki 9 kg svorio.
  Visos galimo bagažo taisyklėsČIA
  Muitinės informacija leistinų daiktų gabenimuiČIA
 • 7 nakvynės apartamentuose,
 • Grupinis pervežimas iš/į oro uostą (Verona - Pinzolo - Verona),
 • Kelionės vadovo paslaugos,
 • Informacinė medžiaga kelionės metu,
 • Kelionės atributika,
 • Įvairios mūsų ir rėmėjų staigmenos,
 • Pati geriausia kompanija!


NEĮSKAIČIUOTA:

 • Pagalvės mokestis (~7€ savaitei),
 • Galutinis virtuvės valymo mokestis (50€ už vieną apartamentą),
 • Grąžinamas užstatas (150€ už vieną apartamentą),
 • Draudimas (pigiausias ir geriausias būdas apsidrausti -> http://goo.gl/5dCHoo),
 • Slidinėjimo bilietai (mums bus pritaikyta grupinė nuolaida),
 • Vietų lėktuve rezervacijos mokestis (negarantuojame vietų šalia),
 • Kitos asmeninės išlaidos.


NAUDINGA INFORMACIJA:

 • PRIVALOMA! Būtina turėti kelionės metu galiojančią asmens tapatybės kortelę ar pasą (privalo galioti ne trumpiau nei iki kelionės pabaigos). Vykstant į ES šalis užtenka turėti asmens tapatybės kortelę (ID), tačiau vykstant už ES ribų (Turkija, Egiptas, Tailandas, Marokas ir t.t.) privalomas pasas, kuris turi galioti ne trumpiau nei 6 mėn. nuo grįžimo dienos. Keliautojas privalo pats pasirūpinti savo asmens dokumentų tinkamumu keliauti ir kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už keleivio asmens dokumentų galiojimą bei užsienio pasienio pareigūnų priimtus sprendimus turistų atžvilgiu.
 • PRIVALOMA!Iš savo karčios patirties rekomenduojame įsigyti draudimą (pigiausias ir geriausias būdas apsidrausti - http://goo.gl/5dCHoo),
 • Kartu rekomenduojame keliauti tik pilnamečiams 18 metų,
 • Prieš pildydami registracijos formą susipažinkite su sutarties sąlygomis,
 • Studentams pravartu turėti ISIC pažymėjimą, nes su juo daug kur taikomos didelės nuolaidos (daugiau informacijos rasite - http://www.isic.lt/lt/),
 • Kelionių organizatoriaus sąlygos.
 • Kelionės atšaukimo sąlygos. Atsisakius dalyvauti kelionėje rezervacijos metu sumokėtas avansas nėra grąžinamas, bet suteikiama galimybė pakeisti keliautojo duomenis (perleisti kelionę kitam žmogui), tokiu atveju būtina informuoti el. paštune vėliau kaip 45 dienos iki kelionės pradžios. Jei už kelionę buvo sumokėta pilna suma (avanas ir galutinis apmokėjimas), tuomet nutraukiant sutartį likus daugiau kaip 45 d. grąžinama 30% nuo bendrai sumokėtos sumos. Nutraukus sutartį likus 45 ir mažiau dienų iki išvykimo sumokėti už kelionę pinigai nėra grąžinami.


NAUDINGOS PROGRAMĖLĖS TELEFONAMS:

9496650_8.jpg

  Slidinėjimo bilieto kaina priklauso nuo teritorijos kurioje planuojama slidinėti. Mes galėsime pasiekti šias teritorijas - Madonna di Campiglio, Pinzolo, Forgalida Marilleva. Prieš metus mūsų grupei pavyko gauti net 15% nuolaidą. Šiemet ir vėl stengimės išsiderėti geriausias sąlygas slidinėjantiems kartu!

Slidinėjimo pasų kainas visame regione rasite čia

Trasų kilometražas: 150km
Trasos pagal sudėtingumą: 45% mėlynos, 37% raudonos, 18% juodos
Didžiausias aukštis: 2580 m.
Keltuvų skaičius: 60
Sniego parkai: 4 

Event location