Region: International
Language: English
Change

Slidinėjimas Svanetijoje (Mestija) su ŠEŠIOS TRIM

Esami ir būsimi, draugai!

  Mes ir vėl keliaujame slidinėti į Gruziją (Sakartvelą) ! Kviečiami visi norintys triukšmingai pramogauti ir slidinėti kalnuose. Tai ne tik slidinėjimo kelionė, pamatysime ir nuveiksime daugiau. Visos kelionės metu keliausime privačiai užsakytu transportu. Gyvensime viešbučio tipo svečių namuose, pusryčius ir vakarienę mums gamins vietos gyventojai, visos kelionės metu mus lydės čia gyvenantis lietuvis. Garantuojame gerą laiką pradedantiesiems ir patyrusiems slidininkams! Taip pat čia labai daug bekelės trasų! Juokinga slidinėjimo bilieto kainą! Skubėkite registruotis - mūsų kelionėse vietos tirpsta greitai!

Kodėl keliauti su mumis?
  Mes esame aktyvių keliautojų bendruomenė ir mūsų kelionės skirtos ne turistams, o nuotykių ištroškusiems keliautojams. Galite registruotis į kelionę vieni (draugų tikrai rasite vietoje) arba galite prisijungti kartu su savo kompanija. Mes visada keliaujame su Jumis, tad pramogausime ir įveiksime iššūkius kartu. Kadangi esame didelė bendruomenė, pagal galimybes parūpinsime įvairiausių prizų ir nuolaidų (slidinėjimo inventoriui, slidinėjimo bilietui, maistui ir gėrimams). Kalnų mėgėjų bendruomenės susibūrimo pradžia buvo slidinėjimo kelionė į Latviją, kurioje dalyvavo apie 50 aktyvių jaunuolių. Dabar kasmet kartu su mumis išvyksta slidinėti daugiau nei 1000 nuotykių ieškotojų!


PRELIMINARI KELIONĖS PROGRAMA

1 diena 
Skrydis Vilnius - Kutaisi. Pervežimas Kutaisi - Mestia su sustojimu pietums. Pervežimo trukmė apie 5 val. Atvykstame į kalnuose esantį viešbutį, įsikuriame, vakarieniaujame. 

2 diena 
Po pusryčių keliaujame slidinėti į Tetnuldi. Vakarienė, vakarėliai arba laisvas laikas.

3 diena 
Po pusryčių keliaujame slidinėti į Hatsvali. Vakarienė, vakarėliai arba laisvas laikas.

4 diena 
Po pusryčių keliaujame slidinėti į Hatsvali arba Tetnuldi. Su norinčiais pailsėti nuo slidinėjimo keliaujame į Ušguli kaimą, tai aukščiausia visus metus gyvenama vietovė Europoje, taip pat įtraukta į UNESCO saugotinų objektų sąrašą. Įspūdingo grožio vieta ir garsieji Svanetijos bokštai, etnografinis muziejus, vienuolynas. Mestijoje rekomenduojame aplankyti Nacionalinį etnografijos muziejų, alpinisto Kergiani muziejų ir Margiani šeimos muziejų.Vakarienė, vakarėliai arba laisvas laikas namuose.

5 diena 
Po pusryčių keliaujame slidinėti į Hatsvali arba Tetnuldi. Vakarienė, vakarėliai arba laisvas laikas.

6 diena 
Po pusryčių keliaujame slidinėti į Hatsvali arba Tetnuldi. Vakarienė, vakarėliai arba laisvas laikas.

7 diena 
Po pusryčių pervežimas Kutaisi - Mestia. Pakeliui aplankome didžiausią pasaulyje Inguri arkinę užtvanką, pietaujame kalnų užkandinėje. Atvykę į Kutaisi įsikuriame viešbutyje. Laisvas laikas, kurio metu galite aplankyti itin populiarų vietinį turgų ir kitus turistinius objektus. 

8 diena 
Po pusryčių pervežimas į oro uostą ir skrydis lėktuvu Kutaisi - Vilnius.


PILNAS KELIONĖS APRAŠYMAS -> www.wegoproject.lt/gruzija2018-619186-945547.html

Event location