Region: International
Language: English
Change

Šokanti ekskursija Vilniuje: mėgstantiems atradimus, iššūkius, judėjimą

Šokis gali būti labai iškalbingas: judesiu išreiškiamas ne tik jausmas, bet ir mintys, ketinimai, norai, atsispindi kostiumų mados, visuomenės pažanga ir net istorinis kontekstas – ligos, karai, žmonių darbai! Šioje kelionėje per epochas šokio žingsniu jus lydės gidė Anna, kuri yra ne tik puiki pasakotoja, bet ir profesionali šokėja. Ekskursijos metu judėsime nedideliu lanku aplink Vilniaus pilis, tačiau šioje istorinėje erdvėje atrasime, užsuksime bei pažinsime ir viduramžių gotikinį, ir renesansinį, ir barokinį, ir klasicistinį Vilnių. Taip, ekskursijoje kviesime pajudėti ir jus, vien klausytis šį kartą neužteks, nes mokysimės skirtingų epochų šokių (bus tikrai nesunku, o labai smagu!) ir šifruosime, kokias žinutes iš praeities mums siunčia senųjų šokių žingsneliai bei kūnų, rankų judesiai, ką gi jie liudija apie juos kūrusius bei šokusius žmones, kokias istorijas pasakoja. Klausysimės istorinės muzikos, pažinsime senuosius muzikos instrumentus, sužinosite, kokie garsūs šokėjai lankėsi mūsų kraštuose ir ką dar be šokių jie čia veikė.

🎬 Susitikimo pradžia: prie paminklo Mindaugui

🏁 Ekskursijos pabaiga: netoli varpinės

⏲ Trukmė: ~2 val.

Bilietai reikalingi dalyviams, turintiems dešimt metų ir daugiau.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją.

☔ Kas bus, jei lis? Pasivaikščiojimas vyks, tik nepamirškite skėčių ir tinkamų drabužių 😊

Šią, kaip ir kitas ekskursijas galima užsisakyti privačiai!

Daugiau mūsų renginių rasite čia: https://www.facebook.com/savaitgalioekskursijos/events

O gal patys norite būti gidais? Užsukite į www.mimokykla.lt!

*****

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location