Region: International
Language: English
Change

Solange Arzu - Debiutinio Albumo Pristatymas

Solange Arzu - tai Vilniuje gyvenančios prancūzės aktorės ir dainininkės Clotilde Solange Rigaud sceninis vardas, po kuriuo ji jau kurį laiką kuria autorines dainas. 
Jos pagaliau pirmą sykį bus pristatomos viešai. 

Debiutinio albumo „The Long Way Home“ pavidalu išleidžiamos 10 originalių kompozicijų bus pristatomos net dviem koncertais ypatingose miesto erdvėse, kur atlikėjai akompanuos profesionalių muzikantų grupė.

„Man muzika yra Meilė.
Viskas. 
Daugiau nieko.”

Gimusi Prancūzijoje (Montpellier), tačiau pastaruosius 10 metų gyvenusi Vilniuje bei čia atradusi savo muziką Solange šį miestą taip pat laiko savo namais: „Esu kūrėja tarp čia ir ten, tarp vienų namų ir kitų. 
" Neatsitiktinai taip ir pavadinau savo debiutinį albumą – „The Long Way Home“, kur būtent per muziką išreiškiu savo jausmus.“ – sako Solange. 
Tiek su autorine kūryba, tiek ir su prancūziškų dainų muzikiniu projektu „Solange & Toi“ bei world muzikos soliniu projektu „Clotilde Solange Morhaim“ atlikėja yra surengusi per 30 koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose bei regionuose ir festivaliuose.

Kiekviena Solange debiutinio albumo daina yra gimusi vis kitame pasaulio krašte, skirtinga tiek savo istorijos, tiek žanro prasme. 
Tačiau visas dainas jungiantis aspektas – noras į sielą sugrąžinti vidinę meilės ir harmonijos būseną - sugrįžti namo. 
„Aš pati turiu ne tik prancūziškų, bet ir žydiškų, turkiškų bei vokiškų šaknų, tad mano naujasis albumas apjungs ir skirtingas kultūras, ir įvairiausius jausmus – pasakos kaip išmokti priimti ne tik džiaugsmą, bet ir liūdesį bei ilgesį, o taip pat kaip gerbti ir švęsti savo šaknis.“ – apie savo pristatomą kūrybą pasakoja albumo autorė Clotilde Solange.

Koncertuose dainų kūrėjai ir atlikėjai Solange Arzu, akompanuos Justė Kazakevičiūtė (klavišiniai), Aurimas Driukas (elektrinė ir akustinė gitaros), Andrius Balevičius (bugnai)

Event location