Region: International
Language: English
Change

Spektaklis "Man baisus pasaulis, kuriame nėra tavęs"

Trečiasis teatro pedagogo Gedimino Šimkaus atminimui skirtas menų festivalis - mėgėjų teatrų forumas „Gedimino - 40“.

Klaipėdos žydų bendruomenės teatras "ŠATIL" festivalyje pristato spektaklį "Man baisus pasaulis, kuriame nėra tavęs" pagal Majos Tarachovskajos kūrybą. Spektaklio režisierius Nerijus Gedminas dedikuoja spektaklį savo dėstytojo docento Gedimino Šimkaus atminimui.

Moteriškos bei motiniškos meilės sklidina pjesė „Man baisus pasaulis, kuriame nėra tavęs...“ - tai pasakojimas apie žydaitę Mirką, pabėgusią iš į mirties stovyklą vežančio traukinio. Mergina priima labai sunkų sprendimą – norėdama apsaugoti nuo pavojaus ir savo naujagimį, ir savo globėją, palieka sūnų auginti ją išgelbėjusiai valstietei. „Ir aš išėjau, naktį, į niekur, palikusi tai moteriai dvi neįkainojamas dovanas – padovanojau jai tave ir vienintelę tavo tėvo nuotrauką“.

Tai jau trečioji Klaipėdos žydų bendruomenės teatro „Šatil”, kuriame vaidina ir pati autorė, premjera pagal Majos Tarachovskajos kūrybą.

Režisierius Nerijus Gedminas

Spektaklis vyks rusų kalba.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location