Spektaklis „Rieda ridenasi“. (2-4 m. vaikams)

Spektaklį sukūrė ir vaidina: Joana Čižauskaitė ir Algirdas Urbonas
Scenografė ir kostiumų autorė: Justė Kondratė

SVARBU!
Spektaklis yra dviejų dalių: 25 min. aktoriai veikia scenoje, o vaikai stebi. Jie gali laisvai judėti ant kilimo, bet ne scenoje. Antroji dalis – 20 min žaidimas, kurio metu vaikai įsitraukia į veiksmą scenoje.
Bilieto kaina: 7 Eur, bilietas reikalingas ir tėvams, ir patiems mažiausiems žiūrovams.
Bilietai negrąžinami ir nekeičiami.

Kamuolys - viena tobuliausių formų. Beveik kaip pingvinas. Tačiau kas gi nutinka, kai pingvinai sugalvoja žaisti kamuoliukais? Šis spektaklis - tobulų formų netobula sąsaja. Tokios netipinės sąsajos gimsta ir mūsų kasdienybėje, kada susitinkame, gyvename, žaidžiame ar mylime.

Spektaklio kūrėjai Joana Čižauskaitė ir Algirdas Urbonas pasitelkdami aktorinius bei klounados principus ir gyvus instrumentus, pasakoja dviejų pingvinų žaidimo istoriją. O juk žaidimai kaip ir santykiai nebūtinai turi būti pagal taisykles. Kaip pasidalinti, kaip atleisti, kaip priimti, kartu džiaugtis ir sutarti? Spektaklis „Rieda ridenasi” sukurtas 2-4 metų vaikams apie nutinkančias emocijas, tarpusavio santykius ir… su daug kamuoliukų!

Pingvinai spektaklyje draugauja be žodžių - ištiktukais ir muzika, todėl šis pasirodymas puikiai tinka ir ne(tik)lietuviškai šnekantiems vaikams.

Joana Čižauskaitė ir Algirdas Urbonas yra ilgamečiai „Raudonos nosys. Gydytojai klounai” organizacijos nariai, kasdien dirbantys su įvairaus amžiaus vaikais.

Event location