Region: International
Language: English
Change

Stovykla moterims "Kūno meditacijos"

Rugpjūčio 14-16 d. kviečiu į magišką kelionę per kūno pojūčius į save, per savęs atradimą į gilesnį ryšį su kitais, per mažus dalykus į didelius stebuklus. Net laiko sąvoka šioje stovykloje pasikeis :) 

Štai ką apie tai sako praeitos stovyklos dalyvė: "kas nori mėnesį atostogauti, bet turi tik savaitgalį - čia būtent ta proga :) Ir čia aš nekalbu apie patyrimus, kurių jums užteks metams". 

Stovyklos pagrindinė tema - sugrįžimas į save per kūno pojūčius. Sustosime, nurimsime, apsijungsime, apsikabinsime save, vienos kitas, pasinersime į garsą, kvapą, judesį, susiliesime su laukine gamta. Sugrįšime į save ir, atkūrusios sąlytį su dabarties akimirka, pailsėsime.

Stovykla "Kūno meditacijos" yra praktinė, patyrimo, buvimo, pojūčių meditacijų visuma. Judėsime, žiūrėsime, klausysimės - pasitelksime visus savo pojūčius. Bus linksma, bus rimta, bus švelnu ir, tuo pačiu, stipru. Ankstesnių stovyklų dalyvės, paklaustos "apie ką tau stovykla "Kūno meditacijos"?" dažniausiai sakė "sunku ir žodžiais nusakyti". Nes, kalbėsimės, žinoma, tačiau nebus paskaitų, tik patyrimai, realus pajautimas, kas tai yra būti "čia ir dabar", kiek yra daug įvairių būdų tai patirti. 

Gal esate girdėjusios apie "flow" būseną, lietuviškai - tėkmę, kai panyrame į veiklą, užsimirštame laike, pasineriame į kažką ir jaučiamės laimingos? Tokia būsena padeda jaustis laimingai būtent dabar, o ne "galbūt kažkada vėliau". Stovyklos metu patirsite "tėkmės" būseną.  Tokia būsena leidžia greitai pailsėti, atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, informacijos srauto, pareigų ir atsakomybių. 

Netgi maistas tris kartus per dieną čia yra sugrįžimo į save proceso dalis, praktinė užduotis - panirti į skonio pojūčius, sustabdyti akimirką ir mėgautis, ilsėtis joje. Daugelis žmonių vis svajoja atrasti vidinę ramybę, pusiausvyrą - tai padaryti žymiai lengviau, nei galite įsivaizduoti.

Maitinsimės veganiškai, be glitimo ir cukraus. Bet, mielosios visavalgės, stovyklos tikslas nėra "atversti" jus į "kitavalgystę" nebus paskaitų, kaip turite maitintis. Tiesiog suteikite sau galimybę išeiti iš kasdienybės ir to, kas įprasta, atraskite naujus skonius ir pojūčius. 

Aišku, jei galvojate, kad neištversite be šokoladuko - pasiimkite. :) P.S. Kavos bus, kaip ir arbatos :)

Stovyklos vieta - išties ypatinga. Ji yra viena iš priežasčių, kodėl darau šią stovyklą. Pabuvusi tenai, o vėliau padariusi pirmas dvi stovyklas "Kūno meditacijos" supratau, kad labai noriu ir kitas supažindinti su Septyniais Milžinais - septyniais ypatingas istorijas turinčiais Akmenimis, pilnais ypatingos energijos, milijonu metų skaičiuojančiais savo amžių, sveriančiais virš 40 tonų. Kas turi jautresnį aplinkos pajautimą tikrai iškart pajus. O kas neturi - pajus ne iškart, bet pajus. 

Ši sodyba nėra tradiciškai komercinė, todėl gyvenimo sąlygos nėra kaip viešbutyje su penkiomis žvaigždutėmis. Bet renkamės į šią stovyklą ne tam, kad pabūtume užsidariusios kiekviena savo prabangiame kambaryje, o tam, kad apsijungtume su savimi, viena kita ir mus supančios natūralios gamtos jėga.

Sodyboje yra tik 7 lovos, tad ir dalyvių bus tik tiek. 

Renkamės sodyboje rugpjūčio 14 d., penktadienį 18 val., o atsisveikinsime sekmadienį, rugpjūčio 16 d. 14 val.

Stovyklos kaina: 130 eur.

Ką pasiimti:

Šiltų rūbų, avalynę, šiltų kojinių. Noriu kuo daugiau laiko praleisti su jumis gamtoje, pagalvokite apie rūbus, kad būtų patogu, šilta, jauku. Pagalvokite apie tai, kad turėtumėte ką persirengti arba persiauti, jei sušlaptų.

Mes būsime gamtoje, o čia yra įvairių skraidžiojančių ir kandančių ;) Turėkite priemonių nuo uodų, mašalų ir erkių.

Pasiimkite sportinę aprangą ir sportinę avalynę.

Pasiimkite apsaugą nuo saulės - kepurę, kremą.

Pasiimkite sąsiuvinį ir kuo rašyti - daug rašymo nebus, tačiau turėkite ir tai su savim.

Jei jautriai miegate, pasiimkite ausų kamštukus. Būna žmonių, kurie gerai išsimiega tik ant savo pagalvės. Jei esi tokia - pasiimk pagalvę :) Na, tiesiog pasirūpinkite savo patogumu ir komfortu. 

Šalia yra tvenkinukas ir upelis. Pasiimkite maudymuką, net jei neketinate maudytis. Ir pažadu, nebus jokios prievartos eiti maudytis. 

O svarbiausia - pasiimkite save su visomis savo nuotaikomis ir būsenomis, pasiimkite save tokią, kokia esi. 

Lauksiu jūsų!

O aš esu Asta Ivaškevičiūtė - beveik 10 metų dirbau reklamos ir rinkodaros srityje, siekiau karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, supratau, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmiau vieną iš pačių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrėme dvi bendramintės draugės – aš ir Dainora.

Šiuo metu jau septynis metus skaitau paskaitas apie savęs paieškas, autentiškos savęs atradimą ir tikrojo "aš" savyje budinimą, vedu praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas, esu Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, "Teta gydymo" praktikė ir knygos "Laisvė būti savimi autorė".

Kilus klausimams, galite susisiekti el.p. asta.ivaskeviciute@gmail.com arba tel. 8 604 20 485 (Asta). Jei nepavyksta prisiskambinti, rašykit laišką arba žinutę messengeryje arba Instagrame :) Instagrame mane rasite @asta_iva 

Event location