Region: International
Language: English
Change

SUP Fit - treniruotė ant irklenčių Vilniuje 08-11 | goSUP

SUP Fit - tai treniruotės ant irklenčių. Jų metu atliekami fiziniai pratimai ne tik stiprina kūno raumenis, širdies bei kraujagyslių sistemą, bet ir gerina pusiausvyrą, stiprina giluminius raumenis. Atliekant pratimus ant vandens kūnas neturi visiškai stabilaus pagrindo, todėl SUP Fit treniruočių metu raumenys dirba visu pajėgumu, sudeginama daugiau kalorijų, gerinama ištvermė, laikysena bei koordinacija. Daug dėmesio skiriama kvėpavimui. Puikiai atpalaiduoja protą ir mintis, stiprina kūną, suteikia grakštumo, gerina lankstumą bei koordinaciją. 

Treniruotes veda sertifikuoti fitneso treneriai, turintys ir visame pasaulyje pripažįstamus irklenčių instruktorių bei gelbėtojų sertifikatus (ASI, ISA). Taigi, Jūs ne tik saugiai bei taisyklingai atliksite fitneso pratimus, bet ir pasportuosite irkluodami, naudodami visus savo kūno raumenis. Dalyvių patirtis irklenčių sporte nėra būtina, tačiau pradedančiuosius kviečiame atvykti 10min. iki treniruotės pradžios, kad galėtumėte išklausyti instruktažą bei susipažinti su taisyklingo irklavimo principais.

LAIKAS. Startuojame 10:00. Treniruotės trukmė - 1 val.

VIETA. Susitinkame Vilniuje, Gelužės ež. paplūdimyje (https://goo.gl/maps/iPw8p4kp9VVuTTko9)

APRANGA. Apsirenkite laisva, sportiška apranga, kuri nevaržytų judesių. Patariame plaukti basomis. Dėl viso pikto turėkite su savimi atsarginį drabužių komplektą. Svarbius daiktus (telefonus, automobilių raktelius, kt.) kol plauksite galėsite palikti mūsų automobilyje.

KAINA. Vienos treniruotės kaina - 17 Eur asmeniui. Norintiems įsigyti penkių pamokų abonementą taikomos nuolaidos. Dėl abonemento teiraukitės el. paštu: info@gosup.lt

BILIETAI. Įsigytas bilietas yra Jūsų registracija į renginį. 

Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu. Tokiu atveju informuosime dalyvius asmeniškai telefonu, norodytu perkant bilietus.

DALYVIAI. Treniruotėse nerekomenduojama dalyvauti turint traumas ar kitų sveikatos sutrikimų. Treniruotėse gali dalyvauti asmenys nuo 16 metų. Nepilnamečiams reikia turėti tėvų ar globėjų užpildytą sutikimo formą. Dėl platesnės informacijos, kreipkitės: info@gosup.lt

Renginiui įvykus, tačiau klientui neatvykus į renginį ir dėl savo neatvykimo iš anksto iki renginio nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, už bilietą sumokėti pinigai nėra grąžinami. Įsigytas bilietas galioja tik tam tikram renginiui. Pinigai už įsigytą bilietą grąžinami tik neįvykus renginiui.

Event location