Suprasti madą / IV dalis

Mada ir viešoji erdvė: daugiau tvarkos informacijos chaose 

DEIMANTĖ BULBENKAITĖ (mados analitikė, mados prekės ženklų konsultantė, tinklaraštininkė) // Produktas ar įvaizdis – ką iš tiesų parduoda mada ir kodėl vieni ženklai yra matomesni už kitus?

ARNOLDAS REMEIKA (mados projektų iniciatorius, agentūros Bomberis įkūrėjas) // Mados žurnalų evoliucija: ar jų dienos tikrai suskaičiuotos?

VIKA PAŠKELYTĖ (mados prekės ženklų vadybininkė, fotografė) // Mada socialiniuose tinkluose: kaip susigaudyti ką sekti? 

PAULIUS ZABORSKIS (mados fotografas) // Tarp realybės ir iliuzijos: kaip fotografija talkina mados rinkodarai? 

SIMONA BURBAITĖ (tinklaraštininkė, knygų autorė, modelis) // Ar influenceris Lietuvoje gali padėti parduoti mados ir grožio produktą?  

 

Apie ciklą: 

Penkių dalių renginių ciklas „Suprasti madą“ skirtas mados aistruoliams, kurie nebūtinai dirba mados versle, bet juo nuoširdžiai domisi. Renginiuose laukiami ir profesinį akiratį plėsti norintys mados verslo profesionalai, tačiau turinys subalansuotas platesnei auditorijai, kuriai įdomu sužinoti, kas vyksta modernioje madoje, kaip ją vartoti, kaip suprasti jos procesus ir ko laukti ateityje – kokios makrotendencijos ryškėja, kaip jos paveiks tai, ką, kaip ir kodėl dėvime, kokius grožio produktus naudojame, kaip gyvename ir ką mąstome. 

Detalią sezono programą rasite čia: www.bomberis.com 

 

Bilietai: 

Studentams, moksleiviams ir žurnalo LAIMĖ prenumeratoriams galioja ypatinga vienkartinio bilieto kaina – 15 EUR (vietoje 29 EUR). Galioja vienam bilietui į kiekvieną renginį. Prenumeratos patvirtinimo laišką siųskite el. pašto adresu arnoldas@bomberis.com. Studento ar moksleivio pažymėjimą pateikti atėjus į renginį.

 

Event location