Region: International
Language: English
Change

Šv. Petro ir Povilo bažnyčia ir Saulės kapinės: ekskursija Vilniuje

Ar teko girdėti posakį, kad jeigu nebuvai Petre ir Povile, tai nebuvai Vilniuje?
Kviečiame į šią nuostabaus grožio bažnyčią užsukti ir jos detalėse užkoduotas paslaptis įminti visus, neabejingus grožiui. Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje visose kertelėse pilna baltu stiuku sustingusios gyvasties: augalų, gyvūnų, mirtingų ir nemirtingų. Šioje bažnyčioje sugyvena šventieji ir drambliai, nekaltos mergelės ir gyvatės, begalviai kūdikėliai ir karštos meilės liudijimai. Yra net ir demonų ir paleistuvių. Kiekviena iš daugiau nei 2000 baltų skulptūrų turi savo reikšmę, simboliką ir žinią. Per šį pasakojimą vienoje įspūdingiausių barokinių šventovių mokysimės skaityti ženklus ir girdėti, ką ji mums kužda

⌚️ Ekskursijos trukmė – apie 2 val.
👉 Ekskursijos pradžia: prie bažnyčios vartų
⭕ Ekskursijos pabaiga: Saulės kapinėse

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

☔ Kas bus, jei lis? Ekskursija vyks, tik nepamirškite skėčių :)

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Event location