Region: International
Language: English
Change

Tabata4You projektas NAUJAS STARTAS

Jei jau pradėjai planotis naujus 2023 metus ir vienas iš tikslų - pradėti sportuoti ir sveikai maitintis, mums pakeliui! Sausio 5 pradedame naują projektą, kuriame Tavęs lauks Online treniruotės 3 kartus per savaitę, sveikos mitybos planas, atsiskaitymai treneriams kas 2 savaites, konsultacijos ir patarimai sporto ir mitybos klausimais. 

Kokios treniruotės? Geriausios laiko ir rezultatų santykio treniruotės - Tabata - aukšto intensyvumo treniruotės, kurios atliekamos daugiausia su savo kūno svoriu (taip pat naudosime pasipriešinimo gumas, 1-2 kg hanteliukus ir 1-3 kg svorinį kamuolį).

Pagrindiniai Tabata treniruočių privalumai:

1. Taupote brangų laiką, nes treniruotė trunka iki 40 min;

2. Treniruotės metu sudeginate apie 240-360 kalorijų;

3. Pagreitėja metabolizmas, kas užtikrina "afterburn" efektą - kūnas degina kalorijas ne tik treniruotės metu, bet ir jai pasibaigus;

4. Treniruotės vyksta "riebalų deginimo" pulzo zonoje, tad norint mesti svorį šios treniruotės tinka daug labiau už ilgas alinančias treniruotes;

5. Pas mus susirinko puiki motyvuojnti moterų kompanija, tad ne tik sportuosi, bet ir gausi didžiulę motyvacijos dozę. 

 

Sportuosime per Zoom platformą iš namų:

Pirmadieniais - 19.45 (1 treniruotė)

Trečiadieniais - 19.45 (2 treniruotės)

Ketvirtadieniais - 19.45   (1 treniruotė)

Bus po 4 treniruotes per savaitę. Iš viso 10 savaičių Online treniruočių (išskyrus 01.23 - 01.27 dienos savaitę, kurios metu treniruotės vyks iš anksto pateiktų įrašų).

Gali jungtis prie visų treniruočių online arba gali jas atlikti sau patogiu metu iš uždaroje grupėje skelbiamų įrašų.

Tabata treniruotės skirtos vidutinio pasirengimo sportininkėms, tačiau treniruočių metu parodomi keli pratimų atlikimo variantai, tad rasi sau tinkamą. Jei vis dar abejoji, Youtube kanale "My fit Empire" rasi nemokamų treniruočių, kurias gali išbandyti!

 

Abonementų kainos:

Visas projektas (10 savaičių sporto + mitybos planas) - 70 Eur;

Visas projektas tik iš įrašų (10 savaičių sporto + mitybos planas) - 45 Eur;

Tik 10 savaičių sporto Online (be mitybos plano) - 60 Eur;

Tik 10 savaičių sporto tik iš įrašų (be mitybos plano) - 35 Eur.

 

Jei jau turi Tabata4You mitybos planą, susisiek po apmokėjimo, susitarsime, kurį kitą Tau pateikti. Taip pat planą galėsi pasirinkti - svorio palaikymo arba svorio metimo. Mitybos planai bus pateikti iki projekto pradžios.

📢 Atlikusi apmokėjimą, junkis prie uždaros grupės paspaudusi šią nuorodą: https://www.facebook.com/groups/174723587352917

Kontaktai pasiteirauti:

tavotrenere@gmail.com;