Region: International
Language: English
Change

Tarpukario diplomatija Lietuvoje | Ekskursija | 04.13

Norėdami pagerbti pirmuosius Nepriklausomos Lietuvos diplomatus ir jų kolegas užsieniečius, rezidavusius Kaune, kviečiame nusikelti į Laikinosios sostinės laikus.

1918 m. vasario 16 dieną paskelbti Nepriklausomybę reikėjo daug darbo, valios ir drąsos. Ir kaip padaryti, kad kas nors pripažintų naująją valstybę?

Atsirado nauja profesija - diplomatas, naujos pareigos – „nepaprastasis pasiuntinys ir įgaliotasis ministras“. Tada tik galingųjų valstybių atstovai titulavosi ambasadoriais.

Ekskursijos metu praeisime pro buvusių ambasadų, konsulatų, prekybos atstovybių ir karo atašė rezidencijas. Prisiminsime jų įsikūrimo, veiklos ir (deja) uždarymo aplinkybes.

 

Data: 2024 m. balandžio 13 d.

Pradžia: 11 val.

Trukmė: ~ 2 val.

Susitikimo vieta: prie Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios (Soboro) įėjimo (Nepriklausomybės aikštė, Kaunas)

Pabaigos vieta: prie LR istorinės Prezidentūros (Vilniaus g. 33, Kaunas)

 

Ekskursija vyks bet kokiu oru. Pasirūpinkite tinkamais rūbais ir avalyne 😊

 

Jeigu įsigijote bilietą į ekskursiją, tačiau Jūsų planai pasikeitė, pinigai už bilietą negrąžinami. Pasirūpinkite bilieto perleidimu kitam asmeniui.

Pinigus už įsigytus bilietus į ekskursijas grąžinami tais atvejais, kai renginys yra atšaukiamas ar perkeliamas, o naujai pasiūlyta data Jums netinka. 

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. Pavėlavus galimybės prisijungti yra ribotos, nes gido telefono garsas ekskursijos metu būna išjungtas.

Šią ir kitas mūsų ekskursijas galite užsisakyti privačiai. Taip pat yra galimybė įsigyti dovanų kuponą. 

 

Turite klausimų? Susisiekime: +370 611 35830

Iki ♥

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location