Region: International
Language: English
Change

Transcendentinis Garso Patyrimas Kaune

Čia patirsite Gongų gaudesį, primenantį mūm visatos kūrinijos garsą OM, išgirsite giliai mūsų kūnus ir sielas harmonizuojančius Himalajų Skambančius dubenėlius, pajausite Šamanišką Būgną, nuo kurio virpa visas kūnas ir budina į gyvenimą iš latargo ir gilaus miego. Krištoliniai Dubenys, Tyro Skambesio Ksilofonas, Sensula, bei Koshi Varpeliai harmonizuos ir subalansuos visas vidines sistemas.

Kelionė vyksta gulint, užsimerkus ir atsipalaidavus. Daugiausia grojama Gongais, tai rytų kultūros instrumentas pasižymintis stipriomis vibracijomis ir visą kūną smelkiančiu garsu. Gongai išjudinti energetinius kanalus, užspaustas emocijas, harmonizuoja lastęles. Dalyviai sesijos metu gali jausti tiek baimę ir sumišimą, tiek pat ir džiaugsmą ir palaimą, betkuri patirtis yra mums naudinga ir reikalinga, nes tai ateina iš mūsų vidaus ir veda į platesnius suvokimus ir realizacijas.

Renginio Nuoroda:

https://facebook.com/events/2621453491245951/

-------------------------

Garso kelionė prasidės:

Rugsėjo 20d. Sekmadienį 14:00 valandą.

Atvykite 10 minučių anksčiau, kad būtų laiko pasiruošti. Renginys truks apie 1:15 val.. Prašome nevėluoti arba apie vėlavimą informuoti.

Kaina 10eur/asm

Registracijai reikės Jūsų vardo, dalyvių sk., renginio datos +37069047678

Užsiėmimą ves Tomas Ivanauskas.
 

! UŽSIĖMIMAS VYKS GULINT. ATSINEŠKITE:

* Treniruočių kilimėlį ar čiužinuką (jei neturite registruodamiesi informuokite).

* Pleduką apsikloti. Ramiai gulint kūno temperatūra krenta ir darosi vėsu, geriau turėti kuom apsikloti, ypač šaltaisiais metų sezonais.

* Pagalvėlę po galvą.

* Vandens atsigerti.


 

Vieta:

Šokių ir judesio studija Euforija

Baltų pr. 55, Kaunas 48232 Kaunas, Lithuania

Event location