Region: International
Language: English
Change

TVARUMO IR DEKARBONIZACIJOS IŠŠŪKIAI LOGISTIKOJE

Transporto Inovacijų asociacija kviečia transporto, logistikos profesionalus ir visus besidominčius tvarumo tema dalyvauti renginyje "Tvarumo ir dekarbonizacijos iššūkiai logistikoje"!

Renginys vyks 2023 m. gegužės 29 d. 13 val., Vilnius Tech Park, Antakalnio g. 17 

Tvarumo ataskaitos – ką turime apie jas žinoti ir kaip pasiruošti?  Kiek ir kaip greitai tiesiogiai ir netiesiogiai tvarumo reikalavimai palies transporto ir logistikos įmonių veiklą? Kokius lūkesčius logistikos sektoriaus atstovams tvarumo tema turi klientai? Su kokiais iššūkiais ir galimybėmis susiduria transporto įmonės siekdamos dekarbonizacijos tikslų? Kokios investicijos šioje srityje būtų tikslingos? Kokius tikslus ir priemones siekiant logistikos sektoriaus dekarbonizacijos planuoja valstybinių institucijų atstovai? Ar klientai jau pasiruošę mokėti daugiau už „švaresnį“ prekių transportavimą?

Renginyje į šiuos ir daugelį kitų klausimų sieks atsakyti teisininkai, tvarumo konsultantai, transporto įmonių atstovai, sunkiojo transporto galmintojai, infrastruktūros kūrėjai ir valstybinių institucijų atstovai.

RENGINIO PROGRAMA

13:00 Tvarumo teisinis reguliavimas: ką turime apie jį žinoti? 

Žydrūnė Stuglytė, advokatė, TGS Baltic Transporto industrijos grupės vadovė 

13:30 Tvarumo ataskaitos: praktiniai jų įgyvendinimo aspektai 

Saulius Bakas, UAB „Viridis sustainability“ direktorius

14:00 Diskusija. Tvarumo reikalavimai logistikos grandinėje: kiek jie svarbūs šiandien ir ko galime tikėtis ateityje?

Diskusiją moderuoja: Miglė Petkevičienė,  Advokatų kontoros „Ellex Valiūnas“ partnerė

Diskusijos dalyviai: Giedrius Žilėnas, UAB „NorDan“ direktorius, Kęstutis Vaškevičius UAB „IKI Lietuva“ Strategijos vystymo ir tvarumo vadovas, Robertas Gradauskas, UAB „Šemas“ direktorius, Rasma Saulė, UAB „HRX“ direktorė, Eglė Šimė, „LTG Cargo“ generalinė direktorė

14:45  Pertrauka

15:00 Dekarbonizacijos iššūkiai ir galimybės: vilkikų gamintojų perspektyva

Ernestas Jakubonis, Iveco S.p.a. atstovybės vadovas

15:30 Diskusija. Dekarbonizacija: kokius tikslus sau keliame ir kur siekime judėti?

Diskusiją moderuoja: Artūras Michejenko, Transporto inovacijų asociacijos valdybos narys 

Diskusijos dalyviai: Agnė Vaiciukevičiūtė, Susisiekimo viceministrė, Simonas Gentvilas, Aplinkos ministras,, Vidas Korsakas, „SG Dujos Auto“ direktorius, Darius Snieška, UAB „Scania Lietuva“ regiono vadovas, Tomas Jurgelevičius, UAB „Hegelmann Transporte“ generalinis direktorius, Sabina Chochrina, UAB „Vlantana“, generalinė direktorė (TBC)

17:00 Renginio pabaiga

**

Transporto Inovacijų asociacijos nariai renginyje turi galimybę dalyvauti nemokamai.

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti Transporto Inovacijų asociacijos Facebook ir Linkedin.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location