Region: International
Language: English
Change

Vaikų ir paauglių asmenybės tipai ir veidotyros pagrindai. 5 vaizdo įrašai + 1 bonusas

MENTORĖ:

Laura Šukienė, Muster Academy paauglių akademijos įkūrėja. Laura pasirinko dirbti su šviesiausia ir, ko gero, sudėtingiausia visuomenės dalimi – paaugliais. Jau trejus metus veikianti akademija, kiekvieną savaitę suburia paauglių grupes asmeniniam tobulėjimui: finansinio raštingumo, rinkodaros, psichologijos ir daugelio kitų sričių, kurių tradicinė mokykla neapima. Čia paaugliai kuria projektus, mokosi viešojo kalbėjimo, ir smagiai leidžia laiką suderindami asmeninį tobulėjimą ir žaidimus.   

Laura jau daugiau nei 15 metų aktyviai domisi vaikų ir paauglių psichologija, elgsena ir santykiais su tėvais. Yra baigusį ne vieną asmenybės tipų, veidotyros ir psichologijos kursą.

Jau 5 metai Laura veda mokymus suaugusiems ir vaikams: kūno kalbos, žmonių tipologijos, bei 3 metus atlieka veidotyros konsultacijas.

Šiuo metu Laura atlieka karjeros krypties konsultacijas paaugliams nuo 14 – 19 metų, bei veido bruožų analizes. 

Taip pat ji augina paauglę dukrą, kurių santykiai yra pavydėtini, jos ryšys su dukra  nuostabus ir labai artimas. Kokia to paslaptis?

Savo patirtimi dirbant ir stebint paauglius, Laura pasiruošusi pasidalinti mokymų metu. Kaip pati lektorė sako, kiekvienas žmogus yra skirtingas ir kiekvienas į tą pačią situaciją žvelgia iš savo perspektyvos, todėl supratus savo ir savo vaiko (ar paauglio) skirtumus, galima ne tik sustiprinti tarpusavio ryšį, bet ir atrasti vaiko (ar paauglio) nenoro šaknis. O tai padės suprasti paauglio psichologiją bei kurti šiltus ir jaukius tarpusavio santykius.

Šis kursas yra sukurtas iš dviejų mokymų ,,Vaikų ir paauglių asmenybės tipai ir veidotyros pagrindai" ir ,,Dažniausiai pasitaikančios klaidos gyvenant su paaugliais". Viso kurso trukmė 1val. 48 min. Kursas aktyvus peržiūrėjimui bus 2 sav.

Visą kursą galite įsigyti čia:

https://tickets.paysera.com/lt/event/tevu-klaidos-auginant-paauglius-paaugliu-tipai-video-irasas

Mokymų metu atsakysime į tėvams dažniausiai kylančius klausimus:

  • Kaip tinkamai pasielgti sudėtingose situacijose?
  • Kaip kalbėti su paaugliu, kad jus išgirstų?
  • Kaip išvengti klaidų bendravime?
  • Kaip išlaikyti darnų ir šiltą santykį su paaugliu?
  • Kaip išvengti nuolatinės kovos tarpusavyje?
  • Kokie yra paauglystės etapai ir kaip jiems pasiruošti?

Mokymus sudaro dvi dalys:

          1. VAIKŲ IR PAAUGLIŲ ASMENYBĖS TIPAI IR VEIDOTYROS PAGRINDAI: 

Trukmė: 62 min

Šis kursas skirtas tėvams, kurie nori suprasti savo vaiko (ar paauglio) asmenybės tipą bei sužinoti pagrindinius veidotyros aspektus ir motyvuoti jį atsižvelgiant į jo stiprybes.

Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir kiekvienas į tą pačią situaciją žvelgia iš savo perspektyvos, todėl supratus savo ir savo vaiko (ar paauglio) skirtumus, galima ne tik sustiprinti tarpusavio ryšį, bet ir atrasti vaiko (ar paauglio) nenoro šaknis. Tai taip pat padės suprasti, kokios mokymosi sritys yra tinkamos jūsų vaikui, todėl galėsite lengviau priimti sprendimus susijusius su vaiko (ar paauglio) ateities studijų kryptimis.

Supažindinsiu jus su paauglystės etapais ir kas tuo metu ,,dedasi paauglio galvoje”. Bei gale mokymų aptarsiu ,,labiausiai erzinančias” tėvų elgesio savybes, kurias per paauglių mokymus įvardino patys paaugliai.

Prie video mokymų taip pat pridedu PDF failą (primintuką), kuriame rasite visą pagrindinę informaciją apie žmonių tipus, jų skirtumus, bei aprašymus, taigi tyrinėdami savo vaiką ar paauglį, galėsite bet kada atsidaryti šį failą ir prisiminti pagrindinius aspektus.

Jei norite daugiau žinių, kviečiame įsigyti antrą kurso dalį:

       2. DAŽNIAUSIAI PASITAIKANČIOS KLAIDOS AUGINANT PAAUGLĮ

Trukmė: 46 min

Nuoroda į pirkimą rasite čia:

https://tickets.paysera.com/en/event/klaidos-kurias-daro-tevai-augindami-paauglius-6-vaizdo-irasai

Kursas skirtas tėvams, kuriems jų vaikų paauglystės laikotarpis atrodo sunkiai suprantamas. Atrodo, kad santykiai buvo geri arba bent jau mokėjote susikalbėti su savo vaiku, tačiau tik prasidėjo paauglystė ir jūs nebežinote kaip tinkamai pasielgti tam tikrose situacijose? O galbūt vaiko paauglystė dar neprasidėjo, tačiau norite pasisemti žinių, kurios padės jums pasiruošti ir išlaikyti šiltus santykius?

Šis kursas skirtas aptarti klaidas, kurias dažniausiai daro tėvai, kai jų vaikai tampa paaugliais. Tai klaidos, kurios dažniausiai sujaukia darną ir šiltus santykius. Klaidos, kurios būna kasdieniškos ir retai pastebimos, bet padaro didelę įtaką vaiko elgesiui.

Daug dirbu su tėvais ir paaugliais, todėl išskyriau pagrindines klaidas, kurios kankina beveik kiekvieną tėvą. Dažnai girdžiu, kad su kai kuriais paaugliais lengviau, su kitais sunkiau. Tai didžiausiais tėvų pasiteisinimas, kai nebelieka kantrybės ,,kovoti" su vaiko paauglyste. Kartais tai sunku pripažinti, tačiau suprantant paauglystės etapus ,,kovoti" nustosite. Susipažinsite su paauglių skirtumais ir klaidomis, kurios padės pažvelgti į problemas kitu kampu.

Prisiminkite, kad dažniausiai pyktis kyla dėl to, ko mes nesuprantame arba negalime suvaldyti. Pavydas kitoms, ,,gerai sutariančioms” šeimoms, kyla dėl to, kad mes kažko nesuprantame, kažko nežinome arba kažko nemokame. Pripažinę tai ir pažinę problemas iš arčiau, mes galėsime jas išspręsti.

Linkiu, kad šie mokymai būtų naudingi ir atneštų į jūsų šeimą šilus ir jaukius santykius.

O jei kils klausimų, labai kviečiu mane sekti Instagram paskyroje @sukiene_kunokalba ir paklausti!

Su meile,

Laura Šukienė

 www.sukiene.lt

www.muster.lt

 


 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location