Region: International
Language: English
Change

Vakarinė online paskaita „Vintažo aukso amžius“

VINTAŽO AUKSO AMŽIUS: KADA IR KAIP DĖVĖTI DAIKTAI TAMPA ĮVAIZDŽIO VERTYBE? 

Vintažas iš nišinio bohemos pomėgio šiandien sparčiai tampa modernių pirkėjų pasirinkimu. Kodėl tai vyksta? Kaip atpažinti modernias vertybes išlaikiusį, bet seną gaminį? O atpažinus – kaip juo pasirūpinti, prižiūrėti ir puoselėti? Kaip neapsirikti ir į savo spintą nepriimti apsišaukėlio arba – dar blogiau – sveikatai pavojų keliančio daikto? Visa tai, o kartu ir praktiniai patarimai, kaip sėkmingai kurti tiek kasdienį, tiek proginį vintažinį įvaizdį, bei vintažą integruoti į šiuolaikiškus derinius, – jau netrukus edukacinio projekto „Suprasti madą“ virtualioje vakarinėje e-paskaitoje! 

Paskaita vyksta patogiu metu, ketvirtadienį, 18-21 valandomis. Specialiai jokių programų instaliuotis nereikės – tiesiog gavę nuorodą ją atėjus renginio laikui paspausite ir atsidursite virtualioje renginio erdvėje. Jeigu neturėsite galimybės paskaitoje dalyvauti tiesiogiai, kitą dieną po renginio atsiųsime jums jo vaizdo įrašą, kurį galėsite peržiūrėti jums patogiu laiku.

Visi bilietą įsigiję dalyviai gaus po įspūdingą dovaną iš mūsų rėmėjų Laboratoires Filorga – po firminę kelioninę kosmetinę ir priemonių miniatiūrų rinkinį, kurių vertė yra 30 eurų, o tiek šiandien kainuoja bilietas į renginį. Dovaną pristatysime į patogiausią OMNIVA paštomatą. (Dovanų kiekis nėra ribotas, jas gaus visi iki vieno, kurie pirks bilietą).

APIE TEMĄ 
Ši paskaita yra intelektualaus turinio, praktinių patarimų ir pramogos derinys, kuriame telpa ir vintažo populiarumą nulėmusių globalių reiškinių vertinimas, ir gausūs praktiniai patarimai, ir pikantiškos istorijos. Per 3 paskaitos valandas išsiaiškinsime, kuo vintažas skiriasi nuo tiesiog senienos, kur slypi vintažiniai pavojai, kokie siluetai šiandien atgimė ir kaip juos derinti, kad išvengtume infantilių gaidų vintažiniame stiliuje. Galų gale, sužinosite kaip vintažinius gaminius prižiūrėti ir kaip nuo jų nesusirgti. 

Todėl nusiteikite gauti didelę kokybiško, populiaria kalba dėstomo turinio dozę. Paskaitą veda mėgstamiausia (remiantis apklausų rezultatais) edukacinio projekto „Suprasti madą“ lektorė, kultūros antropologė, žinoma stilistė ir mados redaktorė Miglė Kazėnaitė.

SVARBIOS DETALĖS
Data: liepos 30 d. (ketvirtadienis)
Laikas: 18:00-21:00 val.
* Pertraukos bus daromos pagal pageidavimą ir bendrą susitarimą.
Formatas: online (ZOOM)

KAINOS IR SĄLYGOS
Bilieto kaina iki liepos 13 d.: 29 eur
Bilieto kaina tarp liepos 13 ir 30 d: 35 eur 
Bilietą įsigiję dalyviai gaus po vertingą dovaną iš mūsų rėmėjų, estetinės medicinos ir pažangios kosmetikos kompanijos „Filorga“ – po kosmetinę ir priemonių miniatiūrų rinkinį.

Mokėti galite ir tiesiai į organizatorių sąskaitą, su prierašu „dalyvavimas vintažo paskaitoje“. 

Rekvizitai mokėjimui pavedimu:
VŠĮ „SUPRASTI MADĄ“
Reg. kodas 304933459
Atsisk. sąskaita LT057300010156658361
V. Grybo g. 34-111, LT-10318 Vilnius

Visiems mokėjimams išrašomos sąskaitos.
Mokėjimai nėra grąžinami ar perkeliami kitiems mokymams.

TURITE KLAUSIMŲ? 
Rašykite tiesiai į Bomberio FB, čia atsakysime Jums maksimaliai greitai. Taip pat galite susisiekti el. paštu renginiai@suprastimada.lt.

PARTNERIAI
Mūsų mokymų dalyvius jau tradiciškai savo dosniomis dovanomis pradžiugins „Suprasti madą“ nuolatinis ir pagrindinis partneris, estetinės medicinos ir pažangios prancūziškos kosmetikos prekės ženklas „Filorga“. Ačiū jiems už tvarią ir ilgalaikę draugystę!

Iki pasimatymo mokykloje „Suprasti madą“.

Cover photo: Vaidas Jokubauskas Photography