Region: International
Language: English
Change

Vasario 16-osios ekskursija Rasų kapinėse

Pačiose seniausiose Vilniaus kapinėse buvo laidojami iškiliausi XIX – XX a. pradžios veikėjai: mokslininkai, dailininkai, politikai, inžinieriai, dvasininkai, rašytojai. Šios ekskursijos metu lankysime kapus tų žmonių, kurie savo gyvenimais prisidėjo prie to, kad mes gyvename Lietuvoje ir galima kalbėti lietuviškai. Kuo skyrėsi gyvenimas prieš porą amžių nuo dabartinio? Juk ir tada gyvenimuose buvo ir intrigų, ir meilės, nusivylimo ir laukimo, džiaugsmo ir išdavysčių. Tai – ekskursija kapinėse apie gyvenimus.

🕜 Ekskursijos trukmė – apie 2.5 val.
➡ Ekskursijos pradžia: Rasų kapinių vartai
⭕ Ekskursijos pabaiga: Rasų kapinės

Ekskursija rekomenduojama suaugusiems ir vyresnių klasių mokiniams.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

Ekskursija vyks bet kokiu oru, tik nepamirškite skėčių ☔ ir šiltesnių drabužių:)

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Event location