Region: International
Language: English
Change

Vasaros stovykla "Diena Žaliojoje Girioje" 2023

Vasaros stovykla skirta 7-12 metų Panevėžio miesto ir rajono vaikams ir vyks 2023.06.19 - 2023.08.25 darbo dienomis, trukmę ir datą galite pasirinkti. Kelialapių skaičius kiekvienam ciklui ribotas.

Stovyklos programoje: 

Edukaciniai ir moksliniai užsiėmimai, aktyvi sportinė veikla (rytinė mankšta, krepšinis, futbolas, kvadratas, virvės traukimas, estafetės, žygiai į mišką, dar daug kitų naujų pramogų), meninės ir kūrybinės dirbtuvėlės, kviestiniai įdomūs svečiai su savo programomis. Kiekvienas dalyvis čia ras sau artimą ir mėgiamą užsiėmimą:) 

Dalyvių atvežimas ir parvežimas specialiai užsakytu transportu: atvykstama 10:00, išvykstama 16:00. Švenčių, prieššventinėmis dienomis bei penktadieniais išvykstama 15:00 val.

Dalyvių patogumui - lauko biotualetai, higienos ir dezinfekcijos priemonės, pirmosios pagalbos vaistinėlės.
O taip pat - grynas miško oras ir stipresnis imunitetas.

Visi dalyviai bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų Ergo Life Insurance.

Organizatorius garantuoja pirkėjams pinigų grąžinimą už įsigytus kelialapius, jei stovyklų vykdymas būtų uždraustas valstybės institucijų.

Biliete pasirinkta pamaina neatvaizduojama, tačiau visi duomenys yra gaunami - dalyvaujate toje pamainoje, kurią pasirinkote. Jei dėl objektyvių priežasčių* stovykla negalės jūsų priimti į pasirinktą pamainą, Jums bus pasiūlyta kita pamaina, o nesutarus grąžinti sumokėti pinigai.

Naudinga informacija:

Sekite mūsų naujienas FB profilyje @zaliojojegirioje, tinklapyje www.zaliojojegirioje.lt

 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location