Region: International
Language: English
Change

Vienos dienos stovykla (Šeimai)

Vienos dienos stovykla (Šeimai)

Vasarą sutiksime gamtos apsuptyje, unikalioje vietoje kur tekantis vanduo ir molio dermė nukels mus į ypatingą potyrį. Basomis kojomis pasinersime į judesio ir meno susitikimą. 

Diena bus ypatina, kviečiu visą tavo šeimą būti čia. Užbaigti mokslo metus, pasitikti vasarą. 

Programa:


11:00 – 12:00 Susirenkame į stovyklavietę

12:00 – 13:00 Atidarymas ir nuotaikinga joga  šeimoms

13:00 – 14:00 Pietūs - kareiviškos košės  valgymas.

14:00-15:00 val. Eksursija -  Jundeliškių hidroelektrinė – o kas viduje?

15:00 – 17:30 val. Keramikos  užsiėmimas patyrimas gamtoje.

18:00 – 20:00 val. Apdovanojimai ir talentų šou. 

20:00 - atsisveikinimas

Jogos praktika šeimai – Fiziškai joga stiprina kūną, didina lankstumą, leidžia žmogui valdyti ir pažinti savo kūną, lavina koordinaciją. Joga laviname ne tik kūną, bet taip pat ir emocijas, vidinį susikaupimą. Čia mokomės pažinti save, nusiraminti. Joga gelbsti nuo įtampų, išmokstame atsipalaiduoti, pagerėja atmintis ir dėmesio koncentracija. Dauguma pratimų mokinamės žaisdami. Žaidimas – pats geriausias pažinimo būdas. Be to čia neskatinama jokia konkurencija, čia nėra varžybų, rungtynių. Daug pratimų atliekama porose, tad vaikai mokosi draugiško tarpusavio bendravimo: gerbti kitokią nuomonę, konfliktus spręsti taikiai. Čia nėra jokio spaudimo, rungtyniavimo, laimėtojų ar pralaimėtojų.


Keramikos mokymai – Po visos puokštes užsiėmimų šeštadienį lipdymui ir gaminių kūrimui ir dekoravimui skirsime ypatingą dėmesį. Naujos technikos, iššūkiai ir atradimai. Šiame kelyje Jus lydės  keramikė Kristina Alšauskienė.  Menininkė ir keramikos akademijos įkūrėja. Laisvės, kūrybos ir molio pajautimas gamtos apsuptyje nuneš į neatrastus potyrius.

Eksursija. Jundeliškių hidroelektrinė – o kas viduje?-  Šalia sotvyklavietės  tyvuliuoja Jundeliškių tvenkinys įrengtas 1958 m., veikia 210 kW galios vandens jėgainė (pastatyta 1958 m., rekonstruota 2000 m.). Turėsime unikalią galimybę ne tik išgirsti bet ir pamatyti jėgainės darbą.

 

Įsikursime – šalia Birštono kaimo turizmo sodyba – Ustronė. Jūsų laukia sodelis, laužavietė ir pavėsinės. Visai šalia ant upės kranto, graži gamta, moliu tinkuotas šiaudinis namas. Didelė kelių hektarų teritorija su tinklinio ir krepšinio aikštelėmis.  Nepamiršk pasiimti kamuolio J

Talentų šou – Tikiu mūsų tarpe atsiras talentų, kuriais turėsime galimybę pasidžiaugti visi. O dalyviai pasirode talentų šou bus apdovanoti prizais. 

Stovykloje Tau prireiks:

Pledo atsisėsti ant žolės;

Gertuvės vandeniui;

Nevaržančios aprangos ir avalynės pritaikytos lauko pramogoms pagal oro sąlygas;

Šypsenos ir nusiteikimo leistis į nuotyki su šeima.  

Jogos kilimėlio (jei turite)

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location