Region: International
Language: English
Change

Vilniaus rūsiai ir požemiai: ekskursija suaugusiems

Daug įdomių ir paslaptingų miesto istorijos faktų slepiasi visai čia pat - po mūsų kojomis, Vilniaus rūsiuose ir požemiuose. Tai yra ir pati seniausia miesto dalis! Ekskursijos metu lankysime išrinktųjų kapines - Vilniaus katedros požemius. Taip pat leisimės į eilinių vilniečių kalinimo vietą - iki šiol senove ir drėgme dvelkiančius Rotušės rūsius, kuriuose ilgus amžius veikė pagrindinis miesto kalėjimas. Taip pat sužinosime ir pamatysime kaip per 500 metų pasikeitė sostinės gatvių lygis ir kokias slėptuves II pasaulinio karo metais miesto rūsiuose buvo įsirengę žydai.

Ši ekskursija skirta suaugusiems dalyviams. Joje gali dalyvauti ir vaikai, tačiau vaikams kur kas įdomiau būtent jiems pritaikytos ekskursijos, kurias galite rasti www.facebook.com/ekskursijosvaikams

✅ Trukmė: apie 2 val. 30 min. 
👉 Ekskursijos pradžia: 11:00 prie Katedros varpinės
⭕ Ekskursijos pabaiga: 13:30 Mėsinių gatvė
🕷 Kaina dalyviui: 21,00€. Į kainą įeina visi lankomų objektų įėjimo bilietai, daugiau nieko papildomai mokėti nereikia. 

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

☔ Kas bus, jeigu lis ar snigs? Ekskursija tikrai bus, o jums siūlome tiesiog pasiimti skėčius ir šiltai apsirengti:)

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Event location