Region: International
Language: English
Change

Vilnius Street Battle 2018

▼ENGLISH▼ ▼LIETUVIŠKAI▼
ŠEŠTASIS VILNIUS STREET BATTLE © GRĮŽTA SU NAUJOVĖMIS

Vilnius Street Battle tai didžiausias kasmetinis gatvės šokių turnyras Lietuvoje šiemet vyksiantis Vasario 24d. Menų fabrike LOFTAS (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Šiame turnyre pamatysite, kaip vyksta tikros nesurežisuotos gatvės šokių kovos, kuriose šokėjai iš daugiau nei 20 pasaulio šalių kovoja 4prieš4, gyvai pamatysite net 4 pasaulines gatvės šokių legendas – teisėjus, kurie visuomet parodo ir savo solo išėjimus, išgirsite daug geros įvairių stilių muzikos. Vilnius Street Battle visuomet išlieka fresh ir siūlo naujoves, šiemet tai visiškai naujas renginio konceptas.

Praėjusių metų akimirkos: https://www.youtube.com/watch?v=m5cJeCal60Y

Tad jei žiūrėdami šiuolaikinius populiariuosius muzikos klipus ar filmus apie šokius svajojote patūsinti tokių gerų šokėjų apsuptyje, turime Jums gerų žinių ! Vilnius Street Battle – tai ne tik šokėjams profesionalams skirtas renginys, žiūrovai yra didelė viso vakarėlio sudedamoji dalis – renginio MC nepalieka abejingų – visus pastato ant kojų, o įkvėpti šokėjų talento ir pagauti gyvų emocijų žiūrovai išlaisvina savo šokių judesius AFTERPARTYje kartu su niekad nepailstančiais šokėjais.

Renginys trunka visą dieną – šokėjai/dalyviai jau 11 valandą ryto būriuojasi atrankoms, o žiūrovai yra kviečiami atvykti į pagrindinę renginio dalį, prasidedančią 19 valandą. Entuziastai norintys palaikyti ir šokėjus iš Lietuvos su tuo pačiu bilietu gali atvykti stebėti ir atrankų. Bet neapsigausite ir atėję į vakarinę renginio dalį – lietuviai kiekvienais metais patenka į finalus ir užima nemažai prizinių vietų ! Bilietai žiūrovams jau greitai!

Plačiau apie renginį skaitykite

Event location