Region: International
Language: English
Change

Virtualios realybės filmų ciklas (Kaitos-Gijos-Būtis)

REPLACEMENTS (liet. pavadinimui – KAITOS)

Trys kartos. 40 metų. Fikciniame Džakartos rajone jaunos ir senos akys pasikeisdamos stebi aplinkos metamorfozes: nuo lėto tradicinio kaimo gyvenimo iki nenuilstančio metropolio šviesų. Miestas keičiasi kartu su savo gyventojais, kurie ramiai išgyvena laikinumo ir neišvengiamybės nuojautas vis greitėjančio tempo fone. Pakibęs kažkur tarp dokumentikos ir animacinės fantazijos šis virtualios realybės pasakojimas yra ir duoklė šiuolaikinei Džakartos istorijai, bet kartu, ir universali asmens tapatybės meditacija. 

Filmo režisierius Jonathan Hagard kilęs iš mažo kaimo Javos centre, tačiau jį visada intrigavo sostinės kontrastai. Čia pašiūrės susitinka su dangoraižiais, laisvamaniškumas su islamo radikalumu, o ekonominiai pasiekimai su ekologinėmis problemomis – Džakarta kasmet apsemiama vis labiau, o prognozės skelbia, kad iki 2050 metų miestas pilnai panirs po vandeniu.


Strands of mind (liet. – GIJOS)

Tamsa vedanti į šviesą. Gelmės iškeliančios į paviršių. Taip galima apibūdinti pagrindinius vokiečių audiovizualinių menų virtuozo Adrian Meyer kūrybos motyvus. Tačiau niūrus koloritas ir paslaptingos formos neskirti įbauginti. Jų užduotis yra parodyti kas lieka nematoma ir neapibūdinama. Apčiuopti tai, kas pranyksta už fizinio suvokimo ribų. 

Mūsų kūnas apdovanotas penkiais pojūčiais, kurių pagalba pažįstame ir naviguojame kasdieniame pasaulyje. O kas, jei gautumėte galimybę juos papildyti? Paaštrinti, pagilinti, priartinti, praplėsti? Režisierius suteikia mums šiuos įrankius ir vizualiai kontempliuoja apie tai, koks pasaulis prieš mus atsivertų jei išsinertume iš kaustančių dabartinių suvokimo pančių. 

VR filme "Gijos" naudojamų ypač aštrių vizualinių efektų - filmas nerekomenduojamas psichinę negalią turintiems, silpnos sveikatos ir kitiems padidintos sveikatos rizikos asmenims, smenims, kurie yra pavargę, serga, apimti streso, kenčia nuo migrenos, epilepsijos, naudoja širdies stimuliatorių ir pan.
 

Bilietų kainos:
Kaitos:  14€ 10€
Gijos:  14€ 10€
Būtis: (special): 14€ 10€
Spec. pasiūlymas - 3 VR filmai - VR Ciklas (Kaitos + Gijos + Būtis) - 42€  15€. 

Rezervacija:
Įsigijus bilietą, pageidaujamą laiką galėsite rezervuoti per šią nuorodą: www.vrspot.lt/vrcinema

Darbo laikas:
Pirmadienis- ketvirtadienis: 12:00-21:00
Penktadienis: 12:00-22:00
Šeštadienis: 10:00-22:00
Sekmadienis: 10:00-20:00

Adresas: 
Filmas rodomas VR SPOT erdvėje, G9 prekybos centre, 3 aukšte. Adresas: Gedimino pr. 9, Vilnius

Filmo trukmė: 
Kaitos - 15 min, Gijos - 15 min., Būtis - 15 min. 
Pilnas VR Ciklas - 60 min.

Įsigyti bilietai galioja iki 2023-05-07. 

VR FILMAI REKOMENDUOJAMI N16

KONTAKTAI: +3706 7147441, rezervacijos@vrspot.lt (kasdien 12-19 val.)

 

 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location