1 GRUPĖ Andoros Pirėnų kalnai (​Grandvalira) 2019.01.26 - 02.02

1 GRUPĖ. PILNAS KELIONĖS APRAŠYMAS -> ČIA


Kviečiame prisijungti prie dar vienos WE GO organizuojamos slidinėjimo kelionės į Andorą! Mes pamilome šį žiemos rojaus kampelį ir vėl keliaujame raižyti kalnų! Mūsų nuotykiai subalansuoti aktyvių kelionių mėgėjams, tad prisijungti kviečiami norintys triukšmingai pramogauti ir slidinėti kalnuose. Laukiame tiek pavienių keliautojų, tiek draugų grupių. Tai daugiau nei slidinėjimo kelionė! Tobulas nuotykis pradedantiesiems ir patyrusiems slidininkams!

  Gyvensime El Pas de la Casa miestelyje, kur pasirūpinsime pervežimais, apgyvendinimu trasose, pagal galimybę nemokamais įėjimais į klubus ir renginius. Taip pat nuolaidomis slidinėjimo inventoriui. Kurortas yra TAX FREE zonoje, tad daugumos prekių kainos itin mažos (alkoholis, tabakas, parfumerija, vardiniai drabužiai). Kaip ir prieš metus, planuojame keliauti tik su kuprinėmis - kokybišką ir naują slidinėjimo inventorių su didelėmis nuolaidomis gausime vietoje. Esant poreikiui galėsime užsakyti papildomą bagažą. Tradiciškai kelionės pabaigoje turėsime diena ir naktį promogoms Barselonoje! Aplankėme, pamilome, išbandėme - žvėriškai patiko! 

Mūsų kelionėse vietos tirpsta greitai. Paskubėkite registruotis!

Kiek tai kainuos? 
Kelionės kaina 860 € asmeniui (260 € avansas apmokamas atliekant rezervaciją, galutinis apmokėjimas - 600 €  apmokama ne vėliau kaip 45 dienos iki išvykimo). 

Kodėl keliauti su mumis?
Mes esame aktyvių keliautojų bendruomenė ir mūsų kelionės skirtos ne turistams, o nuotykių ištroškusiems keliautojams. Galite registruotis į kelionę vieni (draugų Jums tikrai surasime) arba galite prisijungti kartu su savo kompanija. Mes visada keliaujame su Jumis, tad pramogausime ir įveiksime iššūkius kartu. Kadangi esame didelė bendruomenė, parūpinsime įvairiausių prizų ir nuolaidų (slidinėjimo inventoriui, slidinėjimo bilietui, maistui ir gėrimams). Kalnų mėgėjų bendruomenės susibūrimo pradžia buvo slidinėjimo kelionė į Latviją, kurioje dalyvavo apie 50 aktyvių jaunuolių. Dabar kasmet kartu su mumis išvyksta slidinėti daugiau nei 1000 nuotykių ieškotojų!


1 GRUPĖ. PILNAS KELIONĖS APRAŠYMAS -> ČIA

Event location