WE GO I Slidinėjimas Italijoje 2 (Madonna di Campiglio / Val Di Sole)

VIETA: Val Di Sole, Italija
KELIONĖS DATOS: 2018-03-10 / 2018-03-17
DALYVIŲ SKAIČIUS: 30
DALYVIO MOKESTIS: 75eur rezervacija + 330 eur (skrydis + vienas bagažas dviems + apgyvendinimas + pervežimas)

Artėjant 2018 metų žiemos sezonui, WE GO ruošiasi naujiems slidinėjimo nuotykiams. Praėjusiais metais sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų bei išklausėme daugybę nuomonių apie jau įvykusias slidinėjimo keliones, tad šiemet pasistengėme pagerinti kelionės kokybę vardan dar geresnių įspūdžių. Neatsisakome pigių kelionių idėjos su geriausia kompanija. Šį kartą vietoj važiavimo autobusu pasirinkome skraidymą, tad kelionė nebus tokia varginanti. Gyvensime viešbutyje, aplink kurį driekiasi 270 km trasų! Nusprendei prisijungti? Paskubėk, lėktuve turime tik 40 vietų! Siekdami Italijoje sutaupyti pinigų, maistą stengsimės gabentis iš Lietuvos, kadangi visi turėsime rankinį, registruotą ir sportinį bagažą. Šiuo metu taip pat su Val Di Sole kurortu derimės dėl geresnės kainos slidinėjimo bilietams (skipass). Geriausia yra tai, kad gyvensime trasoje esančiame viešbutyje, tad ryte nereiks niekur važiuoti, tik užsidėti slides ar snieglentę ir čiuožti. Vakarais galėsime mėgautis grynu kalnų oru ir nuostabiais vaizdais.

Ši kelionė pritaikyta ir pradedantiems ir patyrusiems slidinėtojams, kadangi galima rinktis skirtingus slidinėjimo bilietus. Pradedantieji gali rinktis slidinėti tik viename slėnyje, patyrę ir norintys išmėginti jėgas, gali rinktis slidinėjimą visuos slėniuose.
Visi trasų žemėlapiai čia.

Val di Sole slėnis yra vaizdingoje vietovėje, tarp Stelvio nacionalinio parko ir Adamello Brenta parko. Čia slidinėjimo zona yra Folgarida – Marivella su 53 km trasų, ji sujungta keltuvais su Madonna di Campiglio slidinėjimo kurortu bei Prezena ledynu, esančiu 3000 m aukštyje. Šiame ledyne galima slidinėti didžiąją metų dalį. Šis slidinėjimo regionas pasižymi moderniais keltuvais ir gerai paruoštomis trasomis. O visam Val di Sole slėniui ir aplinkiniams kurortams yra sukurtas bendras slidinėjimo abonementas SKIRAMA DOLOMITI Adamello Brenta. Su kuriuo galima slidinėti: Folgarida-Marilleva, Peio, Tonale - Ponte di Legno, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Andalo, Fai della Paganella, Monte Bondone ir Folgaria-Lavarone.

Linksma kompanija, geras oras ir neišdildomi įspūdžiai garantuoti, tad nepraleisk progos keliauti kartu!
Keliausime lėktuvu, kuriame turime 40 vietų. Būtume labai dėkingi, jei pasidalintumėte šia informacija su draugais :)

​Kiek tai kainuos? 70 eur rezervacija + 335 eur (skrydis + apgyvendinimas + pervežimai + vienas sportinis bagažas dviems + registruotas bagažas + valymo mokesčiai)


Event location