Region: International
Language: English
Change

YUKARIUKO Vaikų vasaros stovykla 2024 M. RUGPJŪČIO 4 D. – 9 D.

 

YUKARIUKO VASAROS STOVYKLA – PUIKI GALIMYBĖ SUSIPAŽINTI SU JAPONIJA

Tekančios Saulės šalies ypatinga kultūra domina daugelį. Stovyklos vadovai – tikri specialistai ir entuziastai – mielai pasidalins savo žiniomis ir patirtimi su vaikais!

Mokysimės japonų etikos ir tvarkos, kalbėsimės apie japonų tradicijas, šventes, mitus, istoriją, teatrą, vaikų gyvenimą ir dar daugybę kitų dalykų; matuosimės japonų tradicinius drabužius, išbandysime kaligrafiją, origami, kirigami; iš pievose rastų gėlių komponuosime ikebana puokštes; skanausime japoniškos arbatos, ir šiek tiek pramoksime japonų kalbos bei rašto; ir netgi patys gaminsime suši!

Stovyklos metu ne tik susipažinsime su Japonija, bet ir daug laiko leisime gamtoje. Sodyba, kurioje vyksta vasaros stovyklos, yra įsikūrusi atokiai nuo gatvių, apsuptą miškų bei pievų, netoliese yra ir ežeras. Pažinsime sodybos apylinkes, eisime pasivaikščioti, susipažinsime su vietiniais augalais bei gyvūnais. Pailsinsime galvas  nuo mokyklos bei įprasto gyvenimo ritmo.

KVIEČIAME TURININGAI PRALEISTI VASARĄ SU YUKARIUKU VASAROS STOVYKLOSE!

 

  • KAINA: 375 EUR (100 EUR avansinis mokestis, mokamas registracijos metu + 275 EUR stovyklos mokestis, mokamas 2 savaites iki stovyklos sesijos pradžios)
  • VIETA: Zarasų r. sav. Gruodiškės k.
  • VAIKŲ AMŽIUS: 3-6 klasių mokiniams
     


Daugiau informacijos mūsų puslapyje https://yukari.lt/astovykla

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location