Region: International
Language: English
Change

ZIEMAS PELDĒŠANAS NODARBĪBA

KĀPĒC?

Ziemas peldēšana ir efektīvs veids, kā uzturēt sevi lieliskā fiziskā formā un trenēt savu nervu sistēmu. Šī metode dod iespēju dzīvot ar daudz zemāku stresa līmeni.

Ja vēlies iegūt papildus spēku un prieku savai dzīvei un mērķu sasniegšanai, tad tiekamies praktiskajā nodarbībā, kur parādīšu Tev kā izmantojot šo metodi varēsi tikt pie tiem rezultātiem, ko Tu vēlies

 

KAS TUR NOTIKS?

1. Tev nebūs jādara nekas tāds ko Tu negribēsi darīt

2. Uzzināsi ko dod aukstās peldes Tev un Tavam ķermenim un kā tas noder citās Tavās dzīves jomās

3. Izstāstīšu par bīstamībām, kas jāņem vērā

4. Kļūs skaidrs kas īsti notiek mūsu ķermenī, kad atrodamies aukstā ūdenī un kad izkāpjam no tā

5. Parādīšu Tev veidu, kādā Tu spēsi ieiet aukstajā ūdenī, atslābināties un pat izbaudīt aukstumu (Latvijas klimatiskajos apstākļos noderīga spēja:))

6. Kopā dosimies ūdenī drošā un atbalstošā vidē maģiski skaistā dabas vietā - Kaļūgravas avotos, kur ūdens vienmēr ir 5C -6 C

Anda Kiršteine: "Mani aizrāva Brigitas stāstījums, ļoti noderēja praktiskie padomi kā to darīt. Brigitas pieredzes stāsts kā nonāca līdz rūdīšanās rituāla ieviešanai ikdienā, ko tas ir devis un kā palīdzējis dzīves grūtākajos brīžos.

Šis man deva lielāku pārliecību, ka vēlos rūdīšanos ieviest savā dzīvē, kas dos prieku, veselību, enerģiju un nostiprinās gribasspēku. Šaubas sākumā bija par to vai varēšu saņemties un ieiet tik aukstā ūdenī, jo esmu siltummīle un parasti tuntuļojos. Tā ir superīga lieta un labprāt to izbaudītu vēl!”

 

KO TU IEGŪSI?

Praktiskas zināšanas par rūdīšanos

Drosmi sākt darīt

Izpēju uzsākt aukstās peldes drošā un Tevi atbalstošā vidē, kur varēsi droši runāt par visu, kas Tevi uztrauc vai biedē

Lielisku metodi, ar kuras palīdzību ir iespējams mainīt dzīvi!

Iespēju izbaudīt dabas spēka burvību aukstā ūdenī

 

KAS TEV JĀDARA?

Iegādājies biļeti un es Tev uz norādīto e-pastu atsūtīšu visu tālāko informāciju par to, kā sagatavoties nodarbībai un visas paŗējās detaļas.

Attiecībā uz Covid 19 prasībām - klātienes nodarbībā var piedalīties uzrādot derīgu sertifikātu vai negatīvu Covid 19 testa rezultātu, kas nav veikts vēlāk kā 48h pirms nodarbības.

Ja gadījumā Tev nav ne tests ne sertifikāts - droši vari piedalīties Online kursā - vairāk info mājas lapā.


 KAD UN KUR NOTIKS?
17.10.2021.

No 11.45 -13.45 teorētiskā apmācība notiks Inčukalna Tautas namā, Atmodas ielā 4b

No 14.00-15.00 praktiskā apmācība – Kaļugravas avotos

Šī nodarbība Tev jo īpaši noderēs, ja aukstās peldes baudīsi pirmo reizi

CIK TAS MAKSĀS?

49 EUR

❆Vietu skaits nodarbībā ir ierobežots.

❆ Neviens šobrīd negrib izšķiest naudu lieki, tāpēc gribu iedot GARANTIJU - ja, apmeklējot nodarbību, Tev nekas nenoderēs un neiegūsi neko jaunu, 7 dienu laikā atsūti man e-pastu uz brigita@ledusskola.lv un saņemsi savu naudu atpakaļ.

Ja ir kādi jautājumi droši raksti vai zvani:

☎ 2 646 0088

✉ brigita@ledusskola.lv

Nodarbību dalībnieku atsauksmes:

Dace Tarziera

Kopumā nenormāli forša sajūta. Esmu riktīgi uzlādējusies!

Man ļoti patika Brigitas pieeja, ka jāieklausās savās sajūtās Patika elpošanas prakse, kas man bija jauna pieredze. Patika tas ko sajutu iznākot no ūdens. Vienīgās šaubas bija draņķīgais laiks. Bet bija to vērts! Par 500%!

Evita Murāne
Praktsikas lietas, ko izmantoju pēc Online rūdīšanās kursa ir rīta aukstā duša,pakāpeniski palielinot laiku, elpošanas vingrinājumus noteikti izmantošu ,lai nomierintos vai atslābinātos, jau organizēju kubula uzstādīšanu pagalmā,un noķeru prieka sajūta, ka ūdenī var ieiet jebkad, kad to ieraugu (man mašīnā ielikts ir peldlietu komplekts)

Agnese Kļava

Pati es to nesadūšotos mēģināt.

Brigitas stāstījums man lika saprast, cik būtiski ir sadzirdēt sevi un ieklausīties sajūtās. Agrāk es biju mēģinājusi pati peldēties ziemā, bet nespēju to izbaudīt. Pie Brigitas es iemācījos atšķirību starp vasaras un ziemas peldēm. Esmu atguvusi ūdens priekus arī rudens periodā.

Ļoti patika grupas kopējā enerģija, kas deva lielāku drosmi un ļoti patika vieta - tāda viegli maģiska

Brigitas stāstījums bija tik foršs - vienkāršs, nesamākslots un saturiski bagāts.

Manas šaubas bija, vai spēšu izlīst no komforta zonas. Nedaudz bažījos kā būs ar tik daudz nepazīstamām sievietēm kopā un vai nebūs stress. Bet viss mans satraukums pazuda mirklī, kad ierados un pateicu pirmo "Čau!"

Event location