Región: Lituania
Idioma: Español
Cambiar

MIA | ŠIAULIAI | NAKTINIS KLUBAS LA LUNA

Atlikėja Mia išgarsėjo 2004 metų pavasarį su debiutine daina „Kiekvienam“, anksčiau ji buvo atlikusi pritarančias vokalines partijas keliuose didelio populiarumo sulaukusiuose hituose. Tų pačių metų vasarą pasirodęs kitas jos radijo singlas „Aš krentu“ buvo ignoruojamas didžiausių komercinių radijo stočių, tačiau dažnai skambėjo regioninių ir kitų mažesnių radijo stočių eteryje.

Pasirašiusi kontraktą su viena iš didžiausių Lietuvos įrašų kompanijų „Melodija“, Mia pradėjo savo debiutinio albumo įrašus. 2005 m. pavasarį Mia radijo stočių klausytojams ir savo gerbėjams pristatė didelio populiarumo sulaukusią dainą „Nešk mane“, kurią įrašė kartu su T-Nes pseudonimu prisidengusiu Lietuvos ryto žaidėju krepšininku Tyrone Nesby. Kartu su juo dainininkė pasirodė keliuose dideliuose televizijos rodytuose renginiuose, o vėliau įrašė dar vieną bendrą kūrinį, pavadintą „Ar tu tai žinai?“.

2005–2008: „Yra kaip yra“

Vasaros viduryje Mia radijo stočių klausytojus nustebino SEL hito „Sapnai“ cover versija. Atlikėjos pastangos neliko nepastebėtos šios grupės lyderio Egidijaus Dragūno, kuris jai pasiūlė sudainuoti kelis kūrinius naujame atgimstančios grupės SEL albume. Publika puikiai įvertino vieną iš bendrai įrašytų dainų „Muzika“, kuri buvo atlikta ne viename renginyje, o 2007 m. „Bravo“ apdovanojimuose jie buvo pripažinti geriausios dainos atlikėjais. 2007 m. „Vaikų balso“ apdovanojimuose atlikėja buvo nominuota metų atlikėjos nominacijoje.

Tais pačiais metais Mia įrašė dainą „Yra, kaip yra“, kuri vėliau „Radiocentro“ apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia metų daina, o 2008 m. „Vaikų balso“ apdovanojimuose Mia tapo metų dainininke ir geriausios dainos atlikėja. Netrukus Mia išleido to paties pavadinimo debiutinį albumą. Vėliau ji dalyvavo LNK projekte "Žvaigždžių duetai su Valdu Vižiniu, bet duetas iškrito jau ketvirtą savaitę. Netrukus atikėja dalyvavo projekte „Kaimo grožybės“ ir vedė realybės šou „Trečias nereikalingas“. Taip pat įrašė dainas „Kalta“ ir „Apie tave“, kurios irgi sulaukė didelio populiarumo.

https://www.youtube.com/watch?v=DrxKgGGX7SY&ab_channel=MiaPilibaityt%C4%97

https://www.youtube.com/watch?v=h9re32PtvMc&ab_channel=MiaPilibaityt%C4%97

Lugar del evento