Región: Internacional
Idioma: Español
Cambiar

Building a Customer Focused Enterprise

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų magistrantūros mokykla kviečia nepraleisti išskirtinės galimybės susitikti ir gyvai pabendrauti su Curtis R. Carlsonu interaktyviame seminare „Building a Customer Focused Enterprise“. Renginio metu turėsite galimybę sužinoti ir įgauti praktinių įgūdžių, kaip sistemingai kurti inovacijas.

Curtis R. Carlsonas – tai vardas, kurį žino visi Silicio Slėnio inovatoriai, siejamas su tokiomis technologijomis kaip HDTV ir Apple asmeninis asistentas Siri.

Interaktyviame seminare „Building a Customer Focused Enterprise“ C. R. Carlsonas aptars geriausias vertės kūrimo praktikas ir praktinėmis užduotimis padės suprasti, kaip jas gali pritaikyti Jūsų komanda ir verslas.

Po seminaro Jūs žinosite:

- kokias galimybes teikia ir kokius iššūkius kelia šiandienos globali inovacijų ekonomika

- kodėl taip dažnai organizacijoms nesiseka inovuoti ir kaip tai pakeisti

- kaip apsibrėžti poreikius, kurie yra svarbūs jūsų klientams ir rinkoms, o ne tik įdomūs jums

- kaip suformuluoti aiškų „vertės pasiūlymą“ (value proposition) – svarbiausią verslo sąvoką

- kokie yra greiti ir efektyvūs vertės kūrimo metodai

- kaip nukreipti visą organizacijos veiklą į vertės kūrimą – klientams ir pačiai organizacijai

Daugiau apie renginį – www.ism.lt

Mums svarbu, kad dalyviai iš seminaro gautų naudą ir įvertintų renginio jiems sukurtą vertę. Todėl dalyvio mokesčio dydis priklausys nuo Jūsų – pasibaigus seminarui, galėsite patys nuspręsti, kiek norite sumokėti už renginį*:

  • 125 EUR + PVM
  • 175 EUR + PVM
  • 225 EUR + PVM
  • 275 EUR + PVM**

Pusė Jūsų sumokėtos sumos bus skirta pranešėjo honorarui, o kita pusė – ISM Fondui, skiriančiam stipendijas gabiems studentams.

ISM Fondo tikslas – padėti gabiausiems studentams gauti kokybiškas studijas ISM nepriklausomai nuo jų finansinių galimybių. Daugiau kaip 300 studentų jau yra gavę stipendiją studijuoti nemokamai. Paramą stipendijoms skiria verslo organizacijos, daugiau kaip 1 000 universiteto alumnų bei pats universitetas***.

*Dėl riboto vietų skaičiaus registruodamiesi dalyviai turės sumokėti 50 EUR avansą.

**Jei nuspręsite mokėti didžiausią kainą, visa suma atiteks ISM Fondui.

*** Išsamiau apie fondo teigiamą poveikį skaitykite ISM Fund Impact Infographic 2011-2016: https://www.ism.lt/system/files/ism_fund_impact_report_2011_2016_fondas.pdf

Renginio kalba – anglų

Renginio tipas – interaktyvus seminaras

Lugar del evento