Región: Internacional
Idioma: Español
Cambiar

Ekstremalus bėgimas su kliūtimis "ALFA RUN 2022"

„Alfa Run 2023“ – tai jubiliejinis ekstremalus bėgimas su kliūtimis, kuriame bus dar daugiau iššūkių, purvo, elektros ir karštų emocijų. Šį kartą būkite pasiruošę maksimaliai išmėginti savo protinių ir fizinių galimybių ribas 5-10 kilometrų trasose.

„Alfa Run“ nugalėtoju tampa kiekvienas, išdrįsęs išeiti iš komforto zonos ir pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką esančiam šalia. 

2023-06-17 – tądien peržengsite finišo liniją stipresni nei pradėjote. Nėra geresnės vietos įrodyti sau, kad turite viską, ko reikia, kad taptumėte ČEMPIONAIS. Renginio iššūkiai pritaikyti visiems – nuo pradedančiųjų iki elitinių sportininkų.

ČIA NĖRA JOKIO PLANO B

 

Rinkis savęs vertą iššūkį:

  • ALFA HERO iššūkis (10 km su 40 kliūčių) – ieškantiems aštresnių potyrių;
  • STARTUOLIO iššūkis (5 km su 31 kliūtimi) – pradedantiesiems, norintiems pasitikrinti savo jėgas ir smagiai praleisti laiką;
  • ČEMPIONŲ iššūkis (5 km/10 km su laiko fiksavimu) –  norintiems pasivaržyti su kitais dalyviais;
  • OCR kvalifikacija į Pasaulio čempionatą 2023 – sportininkams ir siekiantiems dar daugiau;
  • Alfa Run MINI (1 km su 15 kliūčių) – 5–13 metų mažiesiems narsuoliams.

Dalyvavimas NEMOKAMAS visiems 5–13 metų vaikams, kurių tėvai turi dalyvio bilietą į „ALFA RUN 2023“. Vaikų bilietus būtina įsigyti bilietų platinimo sistemoje „Paysera“.

_________________________

 

MISIJA – įsigydamas bilietą prisidedi VšĮ „Alfa centras“ vykdomos veiklos – pagalbos alkoholizmu ir narkomanija sergantiems asmenims. Renginys padeda išsilaikyti „Alfa centrui“ ir užtikrinti reabilitacijos programą baigusių asmenų sėkmingą integraciją į visuomenę.

_________________________

SVARBU!

„Alfa Run“ atributiką galite įsigyti https://alfarun.shopiteka.lt .

Daugiau informacijos apie renginį ieškokite www.alfarun.lt.

 

El organizador del evento asume la responsabilidad de la calidad del evento. El organizador tomará una decisión sobre el reembolso si el evento no se lleva a cabo o se pospone. Para obtener información más detallada sobre las circunstancias y los reembolsos, consulte las Circunstancias relacionadas con el evento.

Lugar del evento