Región: Internacional
Idioma: Español
Cambiar

LRT OPUS TERASA: Kūjeliai

Pirmadienį, liepos 22 d., menų fabriko LOFTAS kieme įsikūrusioje LRT OPUS terasa lauks jaukus ir širdį glostantis koncertas, nes „Local Mondays“ scenoje – Kūjeliai.

„Kūjeliai“ - muzikinė brolių Andriaus ir Juliaus, bei bičiulių grupė, išsiskirianti padūkusiu folkišku skambesiu ir energingais gyvais pasirodymais!

„Kūjeliai“ savo autorinėje kūryboje su žaismingumu ir entuziazmu stojasi ant folkloro pamatų. Pasidabinę drobiniais marškiniais, persirišę gitaras tautinėmis juostomis kūjeliai siautėja lyg rokenrolo koncerte. Apsiginklavę įvairiausiais instrumentais ir atlapaširdišku bendravimu, „Kūjeliai“ visus suvienija tikrom linksmybėm.
 

DAUGIAU APIE GRUPĘ:

LAIKAS:

  • 18:30 Atveriame duris
  • 20:00 Koncerto pradžia

BILIETAI:

  • Išankstiniai bilietai internetu – 3 € (iki renginio dienos 10 val.). Renginio dieną nuo 10 val: 5 €.
  • Prie durų: 3 €  (tiems, kas iki liepos 22 d. 10 val. renginyje pasižymės Going), 5 € - nepasižymėjus.
  • Vaikams iki 8 metų nemokamai.

STALAI:

  • Dvivietis stalas + 2 bilietai: 16 eur
  • Trivietis stalas + 3 bilietai: 24 eur
  • Keturvietis stalas + 4 bilietai: 32 eur

 

APIE TERASĄ:

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa sostinėje, kviečianti kitomis akimis pažvelgti į urbanistinį ir šiltuoju sezonu sužaliuojantį Naujamiesčio rajoną. „Lofto“ vadovai kasmet vadovaudamiesi „urban farming“ idėja buvusios gamyklos teritorijai suteikia ryškių spalvų ir sukuria jaukumo atmosferą.

Pirmadieniais terasoje vyks „Local Mondays“ renginiai, kur pasirodys garsiausios lietuviškos grupės. Antradieniais terasos scenoje varžysis muzikos inkubatoriaus „Novus“ dalyviai. Geriausios Baltijos šalių grupės konkurse, dėl titulo kovos daugiausiai žadančios grupės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Trečiadieniais vyks alternatyvios muzikos grupių koncertai, o taip pat kino seansai ir kitos pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki vaikų žaidimų aikštelės.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt/lrt-opus-terasa

Lugar del evento