Región: Internacional
Idioma: Español
Cambiar

Pažinčių renginys "Speed dating" (liet.greitasis pasimatymas)“ 27-35 m., Vilnius

ŠVENTINĖ GRUODŽIO AKCIJA: pirkite 1 bilietą, dalyvaukite dviese!
Įsigiję 1 bilietą į Speed Dating, rašykite organizatoriams ir registruokite draugą (-ę) NEMOKAMAI! Akcija galioja visiems renginiams.

DOVANŲ IDĖJA: bilietas į pažinčių renginį bus puiki dovana draugui, mamai, tėčiui ar kaimynui, jei jis ieško antrosios pusės. Dovanų kuponą galite įsigyti GERA DOVANA kuponų pardavimo vietose.

Speed dating’as (liet. “Greitasis pasimatymas”) — pažinčių renginys, skirtas intensyviai dirbantiems, užimtiems žmonėms, negalintiems daug laiko skirti naujoms pažintims.
Šio vakaro tikslas – sudaryti galimybę susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių.
Renginyje dažniausiai dalyvauja vienodas panašaus amžiaus moterų ir vyrų skaičius. Su vienu dalyviu bendraujama vos 4 minutes, suskambėjus signalui, einama prie kito ir t.t. Kiekvienas dalyvis specialioje kortelėje po naujos pažinties pažymi, ar norėtų dar kartą tą žmogų sutikti. "Taip" reiškia, jog tai žmogus, su kuriuo Tau buvo malonu bendrauti ir norėtumei su juo susitikti ateityje. Organizatoriai per kelias valandas suveda rezultatus ir dalyviai, vienas kitam pasakiusieji „Taip“, gauna vienas kito kontaktus.

Iki malonaus pasimatymo!

Prieš įsigijant bilietą rekomenduojame svetainėje www.speeddating.lt pasitikrinti ar yra laisvų vietų, nes dalyvių skaičius renginyje ribotas.
Įsigijus bilietą čia, prašome susisiekti su organizatoriaus (tel.nr. + 370 674 18881 ar el.p. info@xxiarenginiai.lt), kad galėtume jus įtraukti į dalyvių sąrašą.

Daugiau informacijos: www.speeddating.lt

Lugar del evento