Región: Internacional
Idioma: Español
Cambiar

Šabas Vilniuje: edukacija – degustacija

Žydai visame pasaulyje nuo penktadienio vakaro mini šabą – Dievo dieną. Tądien reikia nutraukti visus darbus, negalima kurti nieko nauja, jungti ugnies. Šabo patiekalams produktai perkami iš anksto, jie net pagaminami iš vakaro ir pusę paros laukia krosnyje. Šios degustacijos metu eisime į buvusį žydų turgų ir parduotuvėles, aplankysime vietas, kur buvo žydų restoranai. Galų gale keliausime į istorinę vietą, kurioje jūsų lauks karštas litvakų šabo patiekalas. Jeigu buvote ekskursijoje „Šiaurės Jeruzalės beieškant“ – puiku, ši edukacija – degustacija papildys bendrą žydiško Vilniaus vaizdą. Jeigu ne – ji bus kartojama, o ir nenuėję į ją per šį renginį susipažinsite su žydų virtuve, tradicijomis ir šventėmis.

💠 Ekskursijos pradžia: K. Sirvydo skvere prie fontano ("Prancūzparkis" prie Švarco ir Gaono g.)
🔸 Pabaiga: Halės turguje.
🕜Trukmė: 2.5-3 val. Pusę laiko praleisime lauke, o po to būsime viduje. 

❗Pastaba: Į kainą įeina edukacija mieste ir vakarienė. Patiekalas NEvegetariškas. Prieš renginį neprisivalgykite, nes bus labai sotu 😊

Kas bus, jei lis? Vis tiek keliausime,  tik nepamirškite ☔ ir tinkamų drabužių 😊

❗ Tai nėra vien tik Savaitgalio ekskursijų rengiama edukacija, todėl Savaitgalio ekskursijų dovanų kuponai šiam renginiui negalioja. Norintys padovanoti bilietą būtent į šį renginį, turėtų susisiekti el.p. labas@baltapeleda.lt arba tel. +370 (671) 23 264.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

*****

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

El organizador del evento asume la responsabilidad de la calidad del evento. El organizador tomará una decisión sobre el reembolso si el evento no se lleva a cabo o se pospone. Para obtener información más detallada sobre las circunstancias y los reembolsos, consulte las Circunstancias relacionadas con el evento.

Lugar del evento