Región: Internacional
Idioma: Español
Cambiar

Vebinaro įrašas: „Trimečio vaiko emocijų ir elgesio ypatumai“

Vebinaras – tai patogi galimybė, įsigijus įrašą, žiūrėti, klausyti informaciją, rekomendacijas jums tinkamu laiku, darant pauzės, niekur nevažiuojant. 

Pageidaujant – būs išduotas dalyvio pažymėjimas. 

Perkant bilietą – yra galimybė išrašyti sąskaitą-faktūrą.

Vebinaro įrašo trukmė apie 1 val.20 min. 

Vebinaro įrašas - gera dovana savo kolegoms, šeimos nariui, artimajam draugui, draugų šeimai! Vebinaras – tai patogi galimybė, įsigijus įrašą, žiūrėti, klausyti informaciją, rekomendacijas jums tinkamu laiku, darant pauzės, niekur nevažiuojant. Vebinarų prisijungimo nuorodas galioja 7 dienas.

Bilieto 1 prisijungimui kaina 15 eurų

 Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, 15 min. individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“ (aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu spdirbtuves@gmail.com ir sutarti laiką)

Bilietus pirkti: 

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos:

2024 06 05 d. 10. 30-11. 30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2024 06 30 d. 10. 30-11. 30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2024 07 19 d. 10. 30-11. 30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

 

Leiskit pristatyti trimečių vaikų amžiaus hitus: „Aš pats“, „ Kodėl?“, „Ne“. Kodėl jie atsiranda būtent 3 metų, ne 5, ne 4? Kodėl trimetis vaikas sako „Aš didelis“, o penkiametis sako – „Aš mažas“? Dažniausiai paaiškinti galima dviem žodžiais „amžiaus krizė“. Bet šie du žodžiai mažai ką paaiškina apie vaiko neišvengiamus ir svarbius raidos pasikeitimus.

Kviečiu į vebinarą, kuriame sužinosime kas yra „trejų metų krizė“. Kodėl ji būna tokiems mažiems? Ar dar krizių bus vaiko gyvenime? Jei bus, kaip joms pasiruošti?

Vebinaro temos:

-trejų metų  krizės apibūdinimas, krizės atsiradimo laikotarpis ir trukmė;

- trejų metų krizės pliusai ir minusai; kas formuojasi vaiko asmenybėje tuo laikotarpiu;

- krizės simptomai ir kaip į jas (ne)reaguoti;

- faktoriai nuo kurių priklauso simptomų raiškos stiprumas;

- du pasauliai: suaugusiojo ir vaiko, ir ką reikia žinoti, kad jų nesugriauti;

- trejų metu krizės poreikiai ir būdai juos tenkinti.

Dalomoji medžiaga vebinaro įrašui:

- teorinių žinių santrauka;

- 7 intelektų lavinimo programos „Jausmai“ himnu tapusi daina  „Viskas bus gerai“ (žodžiai, natos, įgarsinta daina);

- ištrauka iš 7 intelektų lavinimo programos „Kelionės“ - pokalbis psichologės Viktorijos Grigorjevos ir edukologės Renatos Lazdin apie tėvų autoritetą, kaip jį puoselėti ir jį išlaikyti (audio įrašas);

- metodinės kortelės ir naudingos nuorodos į metodinės priemonės.

 

Vebinaras skirtas tėvams, pedagogams, socialiniams darbuotojams ir žmonėms, užsiimantiems ikimokyklinukų (nuo 2 metų) ugdymu bei auklėjimu.

Apie lektorę: Viktorija Grigorjeva yra psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”, „Jausmų pasakos“ - emocinio ir muzikinio intelektų lavinimo programos bendraautorė, "KELIONES" – 7 intelektų lavinimo programos bendraautorė, virš 10 metų vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.

El organizador del evento asume la responsabilidad de la calidad del evento. El organizador tomará una decisión sobre el reembolso si el evento no se lleva a cabo o se pospone. Para obtener información más detallada sobre las circunstancias y los reembolsos, consulte las Circunstancias relacionadas con el evento.