Inese Ziņģīte: rāpošana un rīvēšanās.

Savā seminārā Inese Zinģīte ar prieku dalīsies zināšanās, kas ir pamats muguras veselībai, pozitīvai enerģijai un skaistam augumam. 

Viņas skarbais dzīvesstāsts, neatlaidība un pieredze ir iedvesmas avots daudziem cilvēkiem. 1960. gadā Inese Ziņģīte guva mugurkaula lūzumu, vingrošanas laikā krītot no augstuma. Astoņi gadi pilnīga un daļēja paralīze. Taču Inese nepadevās, tas nebija un nav viņas garā, jaunā sieviete gribēja dzīvot! Izlasījusi visas pieejamās medicīnas grāmatas, Inese nonāca pie secinājuma, ka tad, ja muguras smadzenes nav pārplēstas līdz galam, vēl ir cerība. Tā kā viņa pēc dabas bija vingrotāja, tad viņa darīja visu, lai uzlabotu savu asinsriti – knaibīja sevi, vēlās ārā no gultas, sāka rīvēties ar dvielīti - līdz jau spēja nostāties četrāpus. Turpinot ar prieku rāpot un nerimtīgi vingrot, jau 7 gadus pēc traumas Inese spēja nostāties pati uz savām kājām, iemīlēties un vēlreiz apprecēties. Tāpat pretēji ārstu prognozēm Inese laida pasaulē meitiņu. Tomēr pēc otrā bērniņa piedzimšanas Inesei atkal attīstījās paralīze un vairākus mēnešus viņa pavadīja slimnīcā. Šoreiz Inese no paralīzes atguvās pusgada laikā, jo nu jau zināja vislabāko ārstēšanās metodi – rīvēšanos un rāpošanu. 

Inese Ziņģīte ne tikai piecēla sevi no slimības gultas, bet joprojām, 78 gadu vecumā, ir enerģijas un spēka pilna, lai palīdzētu un sniegtu iedvesmu citiem Latvijas iedzīvotājiem rūpēties par savu veselību.

Dalības maksa: par 2,5 stundu praktisku un kustībām bagātu nodarbību 15 eiro*

Līdzi jāņem apmēram 100 - 120 cm garš dvielītis vai šalle (lai ērti būtu satvert aiz galiem rīvēšanas procesā) un kājās jābūt zeķēm, lai tiekam klāt Taviem kāju pirkstiem. Ģērbies ērti, kustību būs daudz! :)

Renginio vieta