Loftas Fest'18

BILIETAI/TICKETS:

PENKTADIENIO BILIETAS Į FESTIVALĮ + PAGRINDINĖS SCENOS PASIRODYMAI: 35 €
ŠEŠTADIENIO BILIETAS Į FESTIVALĮ  + PAGRINDINĖS SCENOS PASIRODYMAI: 20 €
BILIETAS Į BENDRĄJĄ FESTIVALIO ZONĄ (BE PAGRINDINĖS SCENOS PASIRODYMŲ): 6 €

NUOLAIDOS:

SU ISIC*: penktadieniui - ISICLOFTASFEST07 ir bendrajai zonai - ISICLOFTASFEST
SU STUDENTO PAŽYMĖJIMU*: penktadieniui - STUD_LOFTASFEST07 ir bendrajai zonai -STUD_LOFTASFEST
SU LDK*: įsigyti galima čia: goo.gl/AVVe9E (kodai atsiunčiami naujienlaiškyje)

//

FRIDAY TICKET TO THE FESTIVAL + HEADLINERS GIGS: 35 €
SATURDAY TICKET TO THE FESTIVAL + HEADLINERS GIGS: 20 €
GENERAL ACCESS TO THE FESTIVAL (WITHOUT HEADLINERS GIGS): 6 €

DISCOUNTS:

WITH ISIC*: Friday - ISICLOFTASFEST07 & general zone access - ISICLOFTASFEST
WITH STUDENT ID*: Friday - STUD_LOFTASFEST07 & general zone access - STUD_LOFTASFEST
WITH LDK (LOFTAS FRIEND CARD)*: can buy it here: goo.gl/AVVe9E (code will come with the newsletter)

*Būtina pateikti galiojantį dokumentą//Must show valid document.

 

(See ENGLISH below)

Festivalis vyks rugsėjo 7-8 dienomis, abi dienas nuo 18:00 val. iki  rugsėjo 9 d. 6:00 val. ryto Vilniuje. Urbanistinis muzikos ir menų festivalis: 2 naktys, dedikuotos gerai muzikai, šiuolaikiniam menui ir gardžiam gatvės maistui.

Rugsėjo 7 d. PENKTADIENIO BILIETAS Į FESTIVALĮ + PAGRINDINĖS SCENOS PASIRODYMAI: 


#KalnapilisNealkoholinis presents: Europavox stage (LAUKO SCENA):

- Britų indietronicos (indie electronicos!) žvaigždės METRONOMY (UK).
Garbanotas Bosistas (LT) 
Kedrostubùras (LT) 
Samuel Tange (LT)

#Bushmills presents Europavox stage (VIDAUS SCENA): 
Carnival Youth (LV) 
Tyger Lamb (HR)
Témé Tan (BE)
Σtella (GR)
Gnučči (SE)
Hildur (IS)
- Bakey x Kakora (BY) 
Justicious (LT)

+VISA FESTIVALIO PROGRAMA

 

Rugsėjo 8 d. ŠEŠTADIENIO BILIETAS Į FESTIVALĮ  + PAGRINDINĖS SCENOS PASIRODYMAI:


#KalnapilisNealkoholinis presents: Europavox stage (LAUKO SCENA):
GOLAN (RO) **
5K HD (AT) **
- Afrodelic (Mali, LT) **

#Bushmills presents: Europavox stage (VIDAUS SCENA): 
DJ Hell (DE) **
dOP live (FR) **
Christian Löffler live (DE) **
Super Besse (BY) **
BLACK WATER (LT) **
Lsar (LT)

+VISA FESTIVALIO PROGRAMA

 

2 DIENŲ BILIETAS Į BENDRĄJĄ FESTIVALIO ZONĄ (BE PAGRINDINĖS SCENOS PASIRODYMŲ) rugsėjo 7-8 d. 

Išskyrus pagrindinės festivalio scenos atlikėjus, visa kita festivalio programa yra už simbolinį kultūrinį mokestį 6€.

BENDROJOJE FESTIVALIO PROGRAMOJE JŪSŲ LAUKS:

PENKTADIENIS

Jagermeister Music presents: Techno scena

  • 0:00    Tylios Naktys (LT)
  • 1:00    Roe Deers DJset (LT)
  • 2:30    Einius (Live) (LT)
  • 3:30    Samanta (LT)
  • 5:00    Morkus & Gile (Curly Music) (LT)
  • 6:30    Anna Hanna (LT)
  • 8:00    Rheeno b2b Cheh (LT)

What’s Next in Music? LIVE scena

What‘s Next in Music? BEATS & ACOUSTIC scena

  • 20:00 MELVITRONICA (SCT/LT)
  • 21:20 PAI X (LT/IL)
  • 22:40 GON(LT)
  • 00:00 Europavox presents: Kiol(IT) / Acoustic
  • 00:40 Surprise Guest / Acoustic

ART STAGE:

  • Donatas Norušis (audiovisual performance)
  • Okarukas & Phil Von (LT/FR) (dance theatre performance)
  • Classic Art (dance / projections)
  • Berndt & Ulrich (DE) (audiovisual performance)


NIGHT CINEMA:

  • 'Faces Places' (documentary, 2017, FR)
  • Future Shorts Summer Season 19 (film festival)

 

ŠEŠTADIENIS

Jagermeister Music presents: Techno scena

  • 23:00 Shkema (LT)    
  • 00:30 Phun Thomas Live (LT)    
  • 1:30 Europavox presents: Kaukolampi (FI) Live
  • 2:30 Grad_U Live (LT)    
  • 3:30 Mist (LT)    
  • 4:30 Pakas (Vinyl set) (LT)    
  • 6:00 ST (LT)

What’s Next in Music? LIVE scena

What‘s Next in Music? BEATS & ACOUSTIC scena

ART STAGE:

  • Apeirono teatras (urban theater)
  • Low Air (dance performance)
  • Pijus Džiugas Meižis (audiovisual musical performance)
  • Berndt & Ulrich (DE) (audiovisual performance)
  • Kaukolampi (FI) (audiovisual performance)

NAKTINIS KINAS:

  • The Florida Project' (drama, 2017, UK)
  • Future Shorts Summer Season 19 (film festival)

IR DAR DAUG VISOKIŲ VEIKLŲ:

  • 'RedBull' ir 'Game On' aktyvacijų zona
  • Open Gallery paroda
  • Gatvės maisto alėja
  • Vinilų ir kedų turgelis
  • Jaukūs 'Žmonės', 'Lamų Slėnis', 'Fritz Kola' ir 'Paulig' lounge'ai
  • Rave’as iki ryto


Daugiau informacijos apie festivalį: www.menufabrikas.lt/loftas-fest ir Facebook renginio įvykyje: Loftas Fest'18.

Organizatoriaus informacija:
Bilietai į renginį nekeičiami ir negrąžinami. Dėl tikslių pasirodymų laikų sekite: www.menufabrikas.lt/loftas-fest arba Loftas Fest Facebook paskyras.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (bet tik ne su profesiosionalia technika). Dėl medijos akredituotis: indre@menufabrikas.lt
Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų bei jų vartojimui reikalingų priemonių; maisto ar skyščių bet kokioje taroje; bet kokios rūšies ginklų.


>>>>>>>>>>>

ENGLISH:


Loftas Fest’18 happening 7-8th of September from 6 pm till 6 am. City powered urban festival: 2 nights dedicated to great music, contemporary urban art and delicious street food.  5 music stages | Art stage | Open gallery exhibition | Night cinema | Street food alley | Vinyl/sneaker market | Rave till dawn.

FRIDAY TICKET TO THE FESTIVAL + HEADLINERS GIGS:
METRONOMY (UK)
Carnival Youth (LV) 
Garbanotas Bosistas (LT)
Tyger Lamb (HR)
Témé Tan (BE)
Σtella (GR)
-  Gnučči (SE)
Hildur (IS)
- Bakey x Kakora (BY)
Justicious (LT)
Kedrostubùras (LT)

SATURDAY TICKET TO THE FESTIVAL + HEADLINERS GIGS:
dOP (FR) (LIVE)
Christian Löffler (DE) (LIVE) 
GOLAN (RO) (Europavox presents) 
5K HD (AT)
Super Besse (BY) (Europavox presents)
BLACK WATER live (LT)
Lsar (LT)

GENERAL ACCESS TO THE FESTIVAL (WITHOUT HEADLINER GIGS):

FRIDAY

Jagermeister Music presents: Techno stage

  • 0:00    Tylios Naktys (LT)
  • 1:00    Roe Deers DJset (LT)
  • 2:30    Einius (Live) (LT)
  • 3:30    Samanta (LT)
  • 5:00    Morkus & Gile (Curly Music) (LT)
  • 6:30    Anna Hanna (LT)
  • 8:00    Rheeno b2b Cheh (LT)

What’s Next in Music? LIVE stage 

What‘s Next in Music? BEATS & ACOUSTIC stage 

  • 20:00 MELVITRONICA (SCT/LT)
  • 21:20 PAI X (LT/IL)
  • 22:40 GON(LT)
  • 00:00 Europavox presents: Kiol(IT) / Acoustic
  • 00:40 Surprise Guest / Acoustic

ART STAGE:

  • Donatas Norušis (audiovisual performance)
  • Okarukas & Phil Von (LT/FR) (dance theatre performance)
  • Classic Art (dance / projections)
  • Berndt & Ulrich (DE) (audiovisual performance)


NIGHT CINEMA:

  • 'Faces Places' (documentary, 2017, FR)
  • Future Shorts Summer Season 19 (film festival)

 

SATURDAY   

Jagermeister Music presents: Techno stage

  • 23:00 Shkema (LT)    
  • 00:30 Phun Thomas Live (LT)    
  • 1:30 Europavox presents: Kaukolampi (FI) Live
  • 2:30 Grad_U Live (LT)    
  • 3:30 Mist (LT)    
  • 4:30 Pakas (Vinyl set) (LT)    
  • 6:00 ST (LT)

What’s Next in Music? LIVE stage 

What‘s Next in Music? BEATS & ACOUSTIC stage 

ART STAGE:

  • Apeirono teatras (urban theater)
  • Low Air (dance performance)
  • Pijus Džiugas Meižis (audiovisual musical performance)
  • Berndt & Ulrich (DE) (audiovisual performance)
  • Kaukolampi (FI) (audiovisual performance)

NIGHT CINEMA:

  • The Florida Project' (drama, 2017, UK)
  • Future Shorts Summer Season 19 (film festival)

OTHER ACTIVITIES AND FUN STUFF:

  • 'Redbull' & 'Game On' activity zone
  • Bass Music Stage
  • Open Gallery 
  • Street food alley
  • Vinyl market
  • Sneakers market
  • Loads of cozy lounges: Žmonės, Lamų Slėnis, Fritz Kola & Paulig 
  • Rave till dawn


More info about the festival, news and line up ckeck here: www.menufabrikas.lt/loftas-fest and here: Loftas Fest'18.

Renginio vieta