Regionas: Tarptautinis
Kalba: Lietuvių
Keisti

Meistarklase - dzimšanas datu analīze izaugsmei un panākumiem

Iespēja uzzināt, uz ko norāda dzimšanas datums: 
* Kā strādā cilvēka intelekts un domāšana.
* Kā cilvēks uzvedas un rīkojas ikdienā.
* Kāda ir cilvēka jūtu un emociju pasaule.

Meistarklasē katram dalībniekam tiek piedāvāta iespēja veikt sava dzimšanas datuma analīzi, kā arī iegūtās zināšanas pielietot ikdienā, lai labāk izprastu savus līdzcilvēkus un veidotu veiksmīgāku sadarbību kā ģimenē, tā darba vidē. 

Visiem ir stiprās un vājās puses, ir talanti, kurus attīstot, mēs spējam realizēt savu potenciālu un dzīvot veiksmīgu un piepildītu dzīvi.

Veiksmīgā komandā katram ir sava loma un katrs var realizē savus mērķus. Veiksmīgi, uz izaugsmi orientēti cilvēki nodrošina sabiedrības un valsts attīstību kopumā.

🌟Šī ir iespēja uzzināt, ko jaunu par sevi un iespējams atklāt vēl neapzinātu potenciālu.

Dzimšanas datu analīzes pamatā ir psiholoģijas profesora, astrologa Andreja Žandra izstrādātā autormetode.

Savās zināšanās un pieredzē dalīsies Andris Urbans www.andrisurbans.com, UP movement dibinātājs, doktors biznesa vadībā, krīzes menedžeris, biznesa konsultants un komandas veidošanas eksperts.

Andris šo dzimšanas datu analīzes metodi akmenoloģiju ir apguvis ļoti padziļināti, papildina to ar praksē balstītu statistiku un savā ikdienā - gan ģimenes dzīvē, gan biznesā, izmanto jau 7 gadus.

Pateicoties tādām senām zinātnēm kā vadības psiholoģija, konfliktoloģija, grupas psiholoģija, kā arī astroloģija, bioritmoloģija, personas vecumu posmu psiholoģija, viņš ir apguvis spēju izprast katra indivīda būtību un ļoti precīzi noteikt cilvēka patieso profesionālo ceļu, viņa patiesās spējas un prognozēt viņa uzvedību.

Vieta: UP Office, Merķeļa iela 21, 5. stāvs

Dalības maksa: 25 EUR reģistrējoties līdz 15.09, 30 EUR uz vietas 

Renginio vieta