Regionas: Tarptautinis
Kalba: Lietuvių
Keisti

STĪGA UNPLUGGED/IZŠTEPSELĒTS 2022

No 22. jūlija līdz 24. jūlijam atpūtas vietā Lauku Kūrorts (Kazdanga, Dienvidkurzemes novads), gaidām visus labas mūzikas cienītājus uz otro Stīga unplugged/izštepselēts festivālu. 

Stīgā joprojām būs Zaļā skatuve, uz kuras sevi parādīt varēs jebkurš akustiskās ģitāras entuziasts, būs ceļotāju stāsti Šķūnī, chill zona Betonā, darbosies ēdienu un dzērienu Uzpildes stacijas, noteikti būs nakts dejas, rīta peldes un veikborda karnevāls svētdienas rītā.

Šogad dodam iespēju apmeklēt Stīgu arī tikai kādā vienā dienā – piektdienā vai sestdienā.

Piektdiena nevilšus izveidojusies kā “atpakaļ nākotnē” diena, jo lielākā daļa mūziķu jūs priecēja jau pagājušajā gadā - Shota Adamashvili, Zōna, Buks (Buķelis) & Arta un Pienvedēja Piedzīvojumi.

Sestdien Centra skatuvi pieskandinās Dambis, Starp Līdzīgiem, Robis no Jūdas Grašiem, Inqognito, Rūsa un Dzelzs Vilks. Patiešām, patiešām – visi ar akustiskajām programmām!

Protams, būs arī piektdienas Youtube ballīte (…eu, un tagad nākamo uzliec šito!...), jo pagājušajā gadā tā izdevās vienkārši lieliska! Būs sestdienas nakts dejas un svētdienas rīta chills, pie dīķa vērojot veikborda karnevālu. Viss būs. Ticam, ka arī Tu!

Brauc pats, ņem līdzi ģitāru un vēl kādu sev tuvu cilvēku! Tiekamies!

P.S. Biļešu cena spēkā līdz 1.jūlijam!

P.P.S. P.S. Nakšņošana teltī jau ir iekļauta biļetes cenā. Nakšņot vai nē – tā jau Tava izvēle.

Renginio vieta