Valsts: Lietuva
Valoda: Latviešu
Mainīt

Aš laukiuosi: psichologinis mamos ir vaiko kraitelis 10 29

Jei laukiesi pirmagimio, renkiesi vežimą, perki naujagimio kraitelį, domiesi sauskelnėmis, įrenginėji žaidimų kampą ir vystymo stalą namie. Sprendi, kur pastatyti lovelę. Jei jauti nerimą, nes visai nežinai, ko dar gali prireikti vaikeliui gimus.
Nurimk.
Visi šie reikalai Tavo mažyliui bus mažiau svarbūs.
Kviečiame susitikti ir pasikalbėti kiek kitu kampu apie tai, kas iš tiesų svarbu, gimus kūdikiui - tėvų ir kūdikių psichologiją, emocijas bei poreikius pirmaisiais gyvenimo metais.

10 19 kalbėsime apie vaikus:

◇ kuo svarbus yra ketvirtasis nėštumo trimestras (pirmieji trys mėnesiai), ir į ką atkreipti dėmesį šiuo laikotarpiu;
◇ kūdikio poreikiai: kas tai, kokie jie, ir kodėl svarbu juos atliepti?
◇ ryšio su vaiku kūrimas ir tie dalykai, kurie sudaro asmenybės formavimosi pamatą.

10 29 kalbėsime apie tėvus - mamas ir tėčius:

◇ mamos emocinė būklė po gimdymo, kas yra svarbu;
◇ nauji vaidmenys ir atsakomybės šeimoje, santykių su partneriu pokyčiai, galimi sunkumai ir kaip juos išspręsti;
◇ tavo pačios poreikiai ir jų svarba: kaip viską suspėti ir nenuskriausti savęs? Mamų emocinė būklė ir potencialas pirmaisiais mamystės metais. Kaip augti auginant?

Seminaro kaina 15 eur. Ateinant kartu su partneriu/sutuoktiniu - 25 eur. Perkant bilietus iškart į abu seminarus - 25 eur. Perkant partnerių / sutuoktinių bilietą į abu seminarus - 40 eur.

Apie lektores:

Mes, Eglė ir Beatričė esame psichologės ir mamos. Tapusios mamomis, savo psichologines žinias ir darbo patirtį pritaikėme darbe su kitomis mamomis ir jų šeimomis. Taip, gimus mūsų dukroms, gimė ir mūsų veikla - "Natūrali motinystė", kurioje remiamės prieraišiosios/švelniosios tėvystės filosofija. Mūsų šūkis - augti auginant!

Dabartiniame kontekste, kai visuomenėje daugiau kalbama apie tai, kaip atgauti formas po gimdymo ar savo ankstesnį gyvenimą, mes fokusuojamės į šeimų emocines patirtis, pokyčius, atsiradus vaikui. Padedame motinystę ir tėvystę suvokti prasmingai, jai pasiruošti psichologiškai, o vaikus auginti sąmoningai, švelniai ir pagarbiai.

Mūsų veikla plačiau:

▪ Individualios psichologo konsultacijos (asmeninių klausimų/problemų ir vaikų auginimo klausimais)
▪ Grupinės konsultacijos ir terapija
▪ Tėvystės įgūdžių lavinimo grupinės konsultacijos
▪ Seminarai
▪ Tekstai

Trumpai apie kiekvieną iš mūsų:

Beatričė Liutikaitė
Esu baigusi sveikatos psichologijos magistrantūrą, analitinės psichoterapijos bazinį lygį, konsultuoju daugiau nei 7 metus asmeninio augimo, santykių, emocinių ir psichologinių problemų bei sutrikimų klausimais. Domiuosi ir gilinuosi prieraišiosios tėvystės, natūralaus auginimo filosofijoje.

Eglė Lukinaitė - Vaičiurgienė
Turiu psichologijos magistro laipsnį ir esu baigusi geštalto psichoterapijos bazinį lygį bei koučingo studijas. Daugiau nei 8 metus dirbu konsultuodama žmones įvairiais augimo klausimais. Šiuo metu specializuojuosi darbe su tėvais: motinystės ir ikimokyklinio amžiaus vaikų psichologijoje, augimo tėvystėje temose, siekiu sąmoningos tėvystės instruktorės sertifikato.

https://facebook.com/naturalimotinyste
https://naturalimotinyste.lt/

Pasākuma norises vieta