Valsts: Lietuva
Valoda: Latviešu
Mainīt

Nuo požemių iki dangaus: interaktyvi ekskursija šeimoms

Paprastai tai, kas nematoma, traukia labiausiai – ir vaikus, ir suaugusius. Lankysimės pačioje seniausioje ir tamsiausioje Katedros dalyje – požemiuose, kurie iš tiesų yra... kapinės. Jose palaidoti šimtai žmonių, tarp kurių – ir Lietuvos valdovai, trumpam įsileisiantys jus į savo pasaulį. 

Ekskursijos metu būsime ir po žeme, ir senamiesčio gatvelėse, vedančiose per klaidžius istorijos labirintus į stačiatikių soborą, nusileisime į bažnytinių žvakių liejimo rūsį. Vaikai bus supažindinti su bažnytinių varpų tradicijomis, suteikiama galimybė jais paskambinti. Tai išskirtinė patirtis, nes lankysimės vietose, į kurias paprastai praeiviai nepatenka ir net nežino, kad jos egzistuoja. 

Kiekviename lankomame rūsyje vaikai aktyviai įtraukiami į edukacinį pasakojimą, atliekamos interaktyvios smalsumą ir kūrybiškumą skatinančios užduotys. Juk mokytis žaidžiant – kur kas smagiau!

👉 Ekskursijos pradžia: 13:30 prie Katedros varpinės
⭕ Ekskursijos pabaiga: Maironio gatvė
🕷 Į kainą įeina visi lankomų objektų įėjimo bilietai, daugiau nieko papildomai mokėti nereikia. 

👨‍👩‍👧‍👦 Ar vaikai dalyvaus vieni, ar su tėveliais, priklauso nuo šeimos pasirinkimo. Mokyklinio amžiaus vaikai gali dalyvauti vieni, jeigu jie patys nori būti vieni. 

🦉Ekskursijos forma labiausiai pritaikyta 6-13 metų vaikams, tačiau turinys tinkamas ir suaugusiems, o žaidimai ir smagiai šiurpios pramogos pralinksmins bet kokio amžiaus dalyvį.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

☔ Kas bus, jeigu lis? Ekskursija tikrai bus, o jums siūlome tiesiog pasiimti skėčius ir šiltai apsirengti:)

***

Šią, kaip ir visas kitas ekskursijas ir edukacines programas, galima užsisakyti klasėms, šeimoms ir šventėms, kolektyvų darbuotojų vaikams.

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Pasākuma norises vieta