Valsts: Lietuva
Valoda: Latviešu
Mainīt

Ecstatic dance su Agne „Laumžirgių Žemėje“

Susitikime neeiliniame ecstatic dance vakarėlyje „Laumžirgių Žemėje“!

Ekstatinis šokis (angl. ecstatic dance) – tai nuostabi terapinė judesio praktika, kuri apjungia savo kūno jautimą, didesnį įsižeminimą ir laisvę judėti taip, kaip nori tu. Tai džiaugsmo, išsilaisvinimo ir ekstazės šokis. 

Ekstatinio šokio praktika yra labai efektyvi. Įsižeminę, jausdami save ir  leisdami sau judėti taip, kaip norime – tampame ramesni, susibalansuojame bei patiriame laisvės ir lengvumo pojūtį.  Atsipalaiduojame.

Agnės Doveikaitės vedami ekstatic dance užsiėmimai išsiskiria tuo, kad juose naudojama unikali metodika padedanti paprastai ir greitai keisti savo vidines būsenas.

Renginio metu:

☘️ įsijungimas į renginio nuotaiką lauke su Agne Doveikaite – vidinės  būsenos keitimo praktika;

☘️ ekstatiniai šokiai nuostabioje „Laumžirgių Žemės“ erdvėje;

☘️ ekstatinis laužas lauke energijos integracijai po šokių.

 

Ar nori tai patirti? Ecstatic dance su Agne „Laumžirgių Žemėje“ jau liepos 2 d. 19 val. 

 

APIE AGNĘ DOVEIKAITĘ

Agnė Doveikaitė – lektorė, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistė, profesionali smuikininkė, dj’ė. Veda vienus populiariausių emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo kursų Lietuvoje, „SoulACTION“ mokymų centre. Agnė yra unikalios savireguliacinės metodikos (DFB metodika) instruktorė, praktikė, kuri ne tik moko, kaip atskleisti savo vidinį potencialą, bet ir pati jau 12 metų nuolat gilinasi į vidinio resurso paslaptis.


Daugiau apie Agnę: www.agnedoveikaite.lt

Daugiau apie "SoulACTION": www.soulaction.lt

Daugiau apie Ecstatic Dance: www.ecstaticdances.lt

 

KAIP PASIRUOŠTI

Šiam susitikimui gali apsirengti baltai (šokių salėje bus specialus apšvietimas, kuris magiškai atsispindės ant tavo rūbų) arba pasiruošti patį smagiausią vasaros kostiumą! - svarbiausia, kad apranga būtų patogi, nevaržanti judesių ir komfortiška tau. Daugiau nereikia nieko specialaus - gera nuotaika ir vandens atsigaivinti per/po šokių.

„Laumžirgių žemėje“ jūsų laukiame nuo 19 val., renginys prasideda 19:30.

Pasākuma norises vieta