Valsts: Lietuva
Valoda: Latviešu
Mainīt

Gongai Klaipėdoje. Veda Vyrenijus.

2024 m. birželio 27 d., ketvirtadienį, 18 val.

Vyks - Nemuno g. 51,  Klaipėda, "Aurora" viešbučio konferencijų salėje, II aukšte.

Kaina - 20 eur.

Reikia turėti kilimėlį, pledą ir pagalvėlę arba du pledus.
Trukmė apie 1.5 val.

Biliet​us​ užtenka parodyti telefone. Vietų skaičius ribotas.

Plačiau.
"Maudynės Gonge"​ ​- procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje, gongai skamba garsiau, įvairiau, daugiau įvairių kitokių instrumentų improvizacijų. Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas.
Trylikos metų praktika rodo, kad tai tinka ir patinka žmonėms. O ypač tiems, kas turi labai aktyvų protą, užspaustus jausmus, ar neišreikštas emocijas, daugybe minčių ir nori nors trumpam nuo jų pailsėti.
Po šio renginio jausitės tarsi mentališkai išvalyti, ramūs. Atsiveria daugiau kūrybiškumo, meilės sau, nėra perdėtos reakcijos į supančius įvykius. Tiesiog jausitės gerai. Šie garsai, kurie nuo senų laikų buvo skiriami minčių švarai palaikyti, keliauja per visą pasaulį, kurdami vidinę žmogaus taiką, kuri taip reikalinga šiuolaikiniame pasaulyje. Poveikis ilgalaikis, silpsta nerimas, geriau miegama, po truputį atsiranda ramuma, prasiplečia akiratis, auga sąmoningumas.

​Informacija: info@gongai.eu, 8687 57726, Vyrenijus

Renginio puslapis - https://www.gongai.eu/klaipeda

Atsipalaidavimas, ind. sesijos ir konsultacijos - https://www.gongai.eu
Lengva ir maloni joga - https://www.lengvajoga.lt

Pasākuma organizators uzņemas atbildību par pasākuma kvalitāti. Organizators pieņems lēmumu par naudas atmaksu, ja pasākums nenotiks vai tiks pārcelts. Plašākai informācijai par apstākļiem un naudas atmaksu, lūdzu, skatiet sadaļu "Ar Pasākumu saistīti apstākļi".

Pasākuma norises vieta