Valsts: Lietuva
Valoda: Latviešu
Mainīt

ŠTURMAS: the Greenhill pit 2020 09 27 Stirniai

Greenhilas. 28-i iki gyvos galvos nuteisti kaliniai. 7-i labiausiai izoliuoti pastatai regione. 1-as geriausiai apsaugotų kalėjimų pasaulyje. Iki šių dienų, žmonėms šis pastatų kompleksas atrodė lyg biologinės inžinerijos tyrimų centras su gerai saugomu perimetru. Čia dirbantiems darbuotojams buvo suteikiamas nemokamas būstas. Jų vaikai ėjo į atskirą šalia gyvenamųjų namų pastatytą darželį ir mokyklą. Darbuotojų kompleksui buvo pastatytas net specialus prekybos centras. Bendrauti su išoriniu pasauliu darbuotojams buvo draudžiama. Įsidarbinus į Greenhilą buvo sudaroma konfidencialumo sutartis 5-ių metų laikotarpiui po paskutinės darbo dienos, o su esamais darbuotojais buvo suderinamos propagandinės istorijos. Kalėjime kalintys kaliniai buvo specialių gebėjimų turintys žmonės. Kinetikai, telepatai ar nesuvokiama fizinę ištvermę turintys nusikaltėliai. Dėl netinkamai pasirinkto kelio gyvenime, jie buvo nuteisti visą likusį gyvenimą kalėti be galimybės būti paleistiems anksčiau laiko. Dėl savaime suvokiamų priežasčių vieta griežtai įslaptinta. Išorėje likę nusikaltėlių bendrai po intensyvių ir varginančių paieškų išsiaiškino tikslias "dingusių draugų" koordinates. Dėl nežmoniškai galingos apsaugos, kuri ilgainiui gavo kodinį pavadinimą GREENIES, iš lauko į kalėjimą patekti buvo beveik neįmanoma. Snaiperiai, kulkosvaidžiai, dujinės granatos - taip buvo ginkluotas kalėjimo perimetras. Prasidėjo specialaus plano, kurį nusikaltėliai pavadino "vidurnakčio aušra". Planas buvo iš šalies labai paprastas ir ne. Į kalėjimą įgabenti ginklus, imituoti jo puolimą ir pasinaudojus situacija pralaužti apsaugą iš vidaus. Tiems, kurie sugalvojo pulti "iki dantų" ginkluotą kalėjimą nestigo drąsos, todėl šie atskalūnai pasivadino BLACK DRAGONS grupuote. Panašu, kad rugsėjo 27 dieną, GREENHILLE nubrėšime mūšio fronto liniją! Junkis į paskutinį šių metų žaidimą Stirniuose!

 

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 100.

Žaidimo tipas: 70% CQB, 30% skirmish

Komandų užduotys: pastatų šturmas ir gynyba, objektų paieška ir gabenimas, įkaitų grobimas/ išvadavimas. Tikslios užduotys nurodomos prie kiekvienos pasirinktos komandos pusės atskirai.

Ginklų greičių standartiniai Mūšio fronto limitai (chronuosime). Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių.


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

  • DATA: 2020m. rugsėjo 27 diena. SEKMADIENIS.
  • VIETA: Stirniai [buvęs reabilitacijos centras AUŠVEITA] parkingas WGS koord. 54.720704, 25.049294

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

  • REGISTRACIJA 09:00 - 11:30 vietos laiku,
  • BAZINIAI taktiniai mokymai 09:30 - 11:00 (rekomenduojame visiems),
  • INSTRUKTAŽAS ir žaidimas 11:30 - 16:30 vietos laiku,
  • KAREIVIŠKA KOŠĖ ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 13 Eur mokant internetu iki 2020 09 24 vidurnakčio, vėliau 20 Eur (vietoje apmokėjimo nėra).
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 35Eur iki 2020 09 24 vidurnakčio, vėliau 40Eur (sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 43Eur iki 2020 09 24 vidurnakčio, vėliau 48Eur (komplekto sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 100.

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

Pasākuma norises vieta