Valsts: Lietuva
Valoda: Latviešu
Mainīt

Webinaras "Mokykla - misija įmanoma"

Ugdymo studija „Pieva“ kviečia įsigyti „online“ seminarą („webinarą“). Aktualu tėveliams, kurie išleido savo atžalas į pirmąją klasę. Svarbu ir tėveliams, kurių vaikai žengs pirmuosius žingsnius į mokyklą ir kitais metais. Taip pat daug naudingos informacijos išgirs ir jau ne pirmus metus lankančių vaikų tėvai bei pradinio ugdymo pedagogai.
Norime padėti susidėlioti prioritetus, kas labai svarbu, siekiant sėkmingo gyvenimo mokykloje.

Klausytojai gaus tris video medžiagas su skirtingomis temomis. Tėveliai gaus praktinės informacijos, kaip ramiai išgyventi pirmąją klasę, į ką atkreipti dėmesį bei kaip pakeisti situaciją, jei vaikas jau vyresnis ir nebenori mokytis.

Temos:

1. „Pirmoko socialiniai įgūdžiai“ (medžiagos trukmė – 80 min).

Socialinė pedagogė (ir dviejų vaikų mama) pristato svarbiausius socialinius įgūdžius, reikalingus vaikams. Šie įgūdžiai padeda lengviau įveikti adaptaciją, vaikai jaučiasi tvirčiau. Suteikia informacijos, kas laukia atėjus į mokyklą (nauja aplinka, naujos taisyklės ir kt.) ir ko reikia, kad vaikas turėtų galimybę patirti sėkmę. Minimi socialiniai įgūdžiai tinka visiems mokiniams, ne tik pirmųjų klasių.

2. „Mokymosi motyvacijos ypatumai“ (medžiagos trukmė – 45 min).

Specialioji pedagogė (ir dviejų vaikų mama) pristato motyvacijos mokytis ypatumus. Papasakoja, kas turi įtakos žemai arba aukštai motyvacijai. Kokie veiksniai skatina veikti, mokytis, domėtis mokykla? Ką daryti, jei vaikas netrykšta noru mokytis?

3. „Eteriniai aliejai – gerai savijautai“ – (medžiagos trukmė – 20 min).

Aromaterapijos praktikė (keturių vaikų mama) pristato, kaip eteriniai aliejai gali būti pagalbos priemonė, mažinanti vaiko nerimą, jaudulį, nuovargį, padedantį sėkmingiau įveikti adaptaciją. 

Apie lektores:

• Donalda Bučinskienė – socialinė pedagogė, dirbanti su 1-8 klasių mokiniais, turinti daugiametę patirtį, konsultuojant tėvus vaikų tinkamo elgesio klausimais bei ugdant mokinių bendravimo įgūdžius.

• Neringa Kaminskienė – specialioji pedagogė, ugdymo studijos „Pieva“ įkūrėja, turinti daugiametę patirtį, konsultuojant tėvus vaikų mokymosi sunkumų bei motyvacijos kėlimo klausimais.

• Rima Skrabienė – aromaterapijos praktikė, Young Living distributorė, chemijos magistrė, turinti patirties, kaip aromaterapija veikia mokantis, ruošiantis mokslui, kaip sumažinti nervinę įtampą bei stresą tiek vaikui, tiek tėveliams.


 

"Webinaro" kaina: 20 eur
 

Norint įsigyti "webinarą" įsigykite bilietą per Payserą ir spalio 11d. gausite webinaro medžiagą į el.paštą arba rašykite:

info@ugdymostudija.lt arba FB Ugdymo studija „Pieva“ žinute.

Tel. 867215483

Neringa Kaminskienė

ugdymostudija.lt