Valsts: Amerikas Savienotās Valstis
Valoda: latviešu
Mainīt

Ką darai, daryk gerai! #6 Vilnius

Šio renginio esminis tikslas atsakyt į visų širdyse virpantį klausimą: „Kaip ir aš galiu mylimą veiklą paversti savo kasdieniniu darbu ir tikrų tikriausiu pragyvenimo šaltiniu?"
Jei gali iš pirmo žvilgsnio itin sėkmingi renginio pranešėjai - gali ir tu. Tik ateik pasiklausyti, kaip.

Pranešėjai:

Beata Tiškevič - ko Beata nepasakoja apie savo darbą ir karjerą ir ką reiškia išmokti pasakyti ne, kad būtum išties laiminga? 

Vytautas Zailskas - dviračių verslo ir bendruomenės Margi Sakalai įkūrėjas arba bičas, kuriam keisčiausiais būdais nutinka neįtikėčiausi dalykai. Vienas jų - numinti nuo Vilniaus iki Maroko, o pakeliui atridaryti barą Barselonoje. 

Ugnė Poderytė - Flowers & Lovers salono savininkė. Iš projektų vadovės į mylimą darbą ir savą verslą - kaip? 

Ignas Klėjus - šis žmogus yra labiausiai tarpusavyje nederančių veiklų kokteilis: 5 kurso medicinos studentas, svajojantis apie vaikų onkohematologijos specializaciją, šiuo metu ten atliekantis praktiką ir darantis didelį mokslinį tyrimą kartu su visos Šiaurės Europos šalių vaikų onkohematologiniais centrais, taip pat Zip FM Tylių Naktų vedėjas ir BriedisTu džemperių, pasakojančių istorijas apie Lietuvą, bendraautorius. Tai nėra buvę Igno projektai, jis viską daro kasdien, tuo pat metu. O gražiausia jo savybė - jis apie dalykus nekalba, jis juos TIESIOG daro. Apie tai ir pranešimas, ir spyris į šikną tiems, kuriems tokio labai reiktų. 

Yra keli būdai įsigyti bilietus:
a) Paysera
b) Prie durų irgi galėsit pirkti, bet taip nesat tikri, kad tikrai gausit vietą!

Ačiū ir iki greit!
Rasa

Pasākuma norises vieta