Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

AŠ IR TU. Gyvenimas santykyje | Patyriminis seminaras

Aš ir Tu: mes sugebame gyventi kartu, bet atskirai. Kalbu tau, bet ne apie tave. Žiūriu į tavo akis, o matau save.

Šis seminaras – erdvė, skirta patyrimui ir refleksijai tarpasmeninių santykių tema. Pagrindinis klausimas, kurį kelsime: 
– Kaip nepasprukti nuo įtraukiančio, apdovanojančio, bauginančio, tamsiąsias mūsų puses žnaibančio, kartais ekstatinio, kartais gluminančio, bet visuomet intensyvaus susitikimo su kitu žmogumi? 

Tai ne tiek Valentino dovana, kiek sveikas iššūkis ir savęs atvėrimas svarbiems pokyčiams. Juk santykiai – ar jie būtų kasdieniai ar ypatingi, kupini įtampos ar meilės, su nepažįstamais ar mylimais, - kuria mūsų gyvenimą tokį, kokį jį kasdien patiriame. Santykiai kuria ir mus pačius. Atidžiau pažiūrėjus, mūsų įprastos reakcijos į kitų žmonių elgesį – kadaise turėjusios paskirtį ir nusistovėjusios kaip mūsų charakterio ypatybės - dažniausiai yra sąlygotos praeities įvykių ir išmoktos.

Psichologiniai apsaugos mechanizmai, kurie mums to nepastebint saugo mus nuo tikro susitikimo, yra ir naudingi, ir žalingi. Jie mus apsaugo nuo mūsų pačių jautrumo, pažeidžiamumo, skausmo. Ir jie mus taip pat apsaugo nuo gyvybės pripildančio santykio su žmonėmis patyrimo. 

O kas, jeigu į santykį pažvelgtume kaip į gyvą organizmą? Kas liks, jei savo išmoktas reakcijas akimirkai atidėsime į šalį ir leisime gyvam susitikimo netikėtumui imti viršų? Kas, jei savo neapibrėžtumo baimę leisime sau matyti labiau kaip proceso dalyvį negu trukdį? 
Kaip taikliai pasakė M. Buberis, “tikras gyvenimas visuomet yra susitikimas.” 

SEMINARO METU:
– Atpažinsime būdus, kuriais atitoliname save nuo gyvo susitikimo su kitu
– Pastebėsime, kaip gyvenime kaltiname kitą dėl savo pačių jausmų
– Įsivardinsime įsitikinimus, kurie veikia kaip barjeras, trukdantis pažinti kitą žmogų giliau
– Tyrinėsime savo išmoktą “savaime suprantama” sąrašą, dėl kurio kyla tiek nesusipratimų

Per interaktyvias užduotis mokysimės emocinio sąmoningumo 
Saugioje aplinkoje ir savu greičiu jaukinsimės neapibrėžtumą, kaip esminę bet kokio santykio sudedamąją dalį

KAM SKIRTA
Seminaras skirtas visiems ieškantiems savo gyvenimo santykiuose tikrumo. Tiems, kurie norinti pagerinti susikalbėjimo įgūdžius, suprasti save ir kitą. Seminaras tinka ir poroms, ir pavieniams asmenims.

LAIKAS IR VIETA
Vasario 14 d. 18:00 – 21:00 val.
Saltoniškių g. 31 – InMind studija

SEMINARĄ VEDA
Ignas Genys, vyrų saviugdos treneris, patyriminių mokymų vedėjas, sertifikuotas koučingo specialistas ir lektorius, vedantis seminarus grupėms ir individualias konsultacijas santykių, savivertės ugdymo srityse. 

Raminta Lapinskaitė, saviugdos trenerė, rašytoja, egzistencinio koučingo specialistė, nuo 2014 m. dirbanti moterų saviugdoje, gausiai rašanti ir konsultuojanti savivertės ir meilės sau temomis.

DALYVIO MOKESTIS – 25 Eur; registruojantis dviese – 45 Eur.
Artėjant renginiui kaina kils.

REGISTRACIJA

KONTAKTAI
+37064034568 | info@perpatirti.lt

_____
Dalyvių iš praeitų seminarų atsiliepimai:

"Atėjau jausdamasi atskirtyje, patyriau artumo jausmą su žmonėmis, nesigėdijau savęs. Ačiū, naudinga ir jauku pas jus."

"Visas kompleksas gerai apgalvotas - užduotys papildo viena kitą. Ačiū jums labai, esate graži komanda. Jūs dviese sukuriate ramią ir jaukią aplinką ir papildote vienas kitą."

"Suvokiau, kad net pačios sudėtingiausios patirtys yra vertingos. Jaučiuosi atviresnė, labiau priėmusi save. Patiko atrasti panašias patirtis kitų žmonių istorijose."

"Patiko atsipalaidavimas ir galimybė pažvelgti į save, savo klausimus ir iššūkius. Atrasti poreikius kitaip."

"Naudingiausia buvo klausytis kitų žmonių ir kartu reflektuoti. Labai patiko juokai ir nerimtumas!"

Pasākuma norises vieta