Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

BLUSTURGIS | senamiestis | dalyvio bilietas

Blusturgis – didžiausias turgus, kur kiekvienas Vilnietis ar miesto svečias gali atsinešti ir parduoti savo nebereikalingus daiktus. Blusturgis startavo 2008 metais ir nuo tada kiekvieną vasaros sekmadienį kviečia mainytis nenaudojamais daiktais, rasti jiems naujus šeimininkus ir suteikti dar vieną gyvenimą.

Blusturgyje gali prekiauti visi norintys! Prekeiviai registruojasi pirkdami bilietus ir pasirinkdami norimą prekybos stalų ir kabyklų skaičių.

Prekybai tinkamos prekės:

  • asmeniniai daiktai: nauji ar dėvėti nereikalingi daiktai (knygos, interjero detalės, drabužiai, avalynė, žaislai, papuošalai, baldai ir pan.)
  • jūsų pagaminti daiktai: rankdarbiai, meno kūriniai, dizaino objektai (žvakės, drabužiai, keramika, paveikslai ir pan.)
  • vintažiniai daiktai: jūsų sendaikčių kolekcija
  • maisto produktai: jūsų namuose su meile pagamintas maistas (duona, pyragai, užkandžiai, kava ir pan.)

Prekiauti galima tik savo asmeniniais daiktais ar gaminiais. Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems masinės gamybos daiktus.

Daugiau informacijos rasite čia: https://blusturgis.lt

Pasākuma organizators uzņemas atbildību par pasākuma kvalitāti. Organizators pieņems lēmumu par naudas atmaksu, ja pasākums nenotiks vai tiks pārcelts. Plašākai informācijai par apstākļiem un naudas atmaksu, lūdzu, skatiet sadaļu "Ar Pasākumu saistīti apstākļi".

Pasākuma norises vieta