Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Ekskursija: III Fortas ir Lietuvos kariuomenės uniformų paroda.

Kauno tvirtovė: III Fortas ir Lietuvos kariuomenės uniformų paroda.

Šios ekskursijos metu ne tik lankysimės III Forte, išgirsime jo istorijas, bet ir turėsime išskirtinę galimybę susipažinti ir pamatyti Lietuvos kariuomenės uniformų parodą, kurią pristatys patys ekspozicijos įkūrėjai.

I-ojo Pasaulinio karo žaizdos atsiveria visu savo skausmu: apie 15 tūkstančių įvairaus kalibro sviedinių nukrito į I-ojo gynybos skyriaus 3-ąjį sektorių visai šalia III Forto. 
Paskutinę gynybos dieną forto gynėjai pritrūko šovinių. Maža to - turėjo slėptis ir nuo saviškių apšaudymo. Po III Forto užėmimo buvo nulemtas ir Kauno tvirtovės likimas.
Tačiau forto gyvenimas tęsiasi ir po karo baigties.

Apie tai ir daugiau kalbėsime ekskursijos metu.

Įsigytas bilietas reiškia, kad jūs jau užsiregistravote į šį renginį (kitu atveju reikalinga registracija elektroniniu laišku rimutemika@gmail.com , arba tel. +370 687 74423 ).

Bilietai : Paysera sistemoje arba renginio vietoje.

Ekskursijos kaina : 9 Eur (senjorams, studentams ir moksleiviams 6 Eur, vaikams  bei negalintiems susimokėti - nemokamai).

Ši bilietų pirkimo nuoroda galioja analogiškoms ekskursijoms:

rugpjūčio 19 d.(trečiadienis) nuo 17.00h

Ekskursijos fortuose vyksta bet kokiu oru: lietingu oru pasirūpinkite tinkama apranga. Avėkite patogią avalynę. Turėkite prožektorius - prireiks. Naudinga turėti apsaugos nuo uodų, erkių priemonę. Jei jaučiame gripui,peršalimui ar covid-19 būdingus simptomus - atidėkime dalyvavimą ekskursijoje kitam kartui. Dalyvaudami laikykimės saugaus atstumo - saugokime ir save, ir kitus dalyvius..

Nepilnamečiai ekskursijose fortuose lankosi tik su tėvais arba juos lydinčiais suaugusiaisiais.

Bilieto galiojimas: jei negalite dalyvauti, pasirūpinkite bilieto perleidimu kitam asmeniui.

Pasākuma norises vieta